Blog
Zaginieni Przed Laty

Żądza narkotyków większa niż ludzkie życie

Kiedy 15 czerwca 1990 roku Linda Wallace wróciła do domu z pracy w Anaheim w Kalifornii, jej świat się zatrzymał. Na podłodzie w łazience znalazła zakrwawione ciało swojej 9-letniej córki Autumn Wallace.

Dziewczynka leżała samotnie na podłodze. Do zabójstwa doszło przez zadźganie nożem. Na jej ciele znaleziono aż 57 ran.

Jednak śledczy ogłosili, że nie ma dowodów na włamanie, spekulowali więc, że Autumn mogła znać swojego zabójcę. Eksperci medycyny sądowej badali dom w poszukiwaniu dowodów, które mogłyby doprowadzić ich do zabójcy lub zabójców. Używali laserowego systemu wykrywania odcisków palców oraz strzępów pozostawionych ubrań. Sąsiedzi tego popołudnia nie słyszeli nic podejrzanego.

Przyjaciółka rodziny

Pod koniec miesiąca nastąpił nieoczekiwany zwrot w sprawie. 18-letnia Maria del Rosio Alfaro została zidentyfikowana jako podejrzana, kiedy jej odciski palców znaleziono we krwi w całym domu. Młoda kobieta była przyjaciółką starszej siostry Autumn i kilkakrotnie odwiedzała ich dom.

Kim była Maria del Rosio Alfaro?

Alfaro miała ciężkie dzieciństwo, które doprowadziło do uzależnienia od narkotyków w wieku 12 lat, a także do sprzedawania własnego ciała, aby móc zarobić na narkotyki.

Kobieta przyznała, że ​​w dniu morderstwa Autumn przybyła do domu państwa Wallace, aby ukraść kilka rzeczy. Tego dnia była już pod wpływem narkotyków, ale potrzebowała ich więcej. Zanim Alfaro zapukała do drzwi, Autumn bawiła się kredkami i nożyczkami. Alfaro nie spodziewała się, że dziewczynka będzie w domu. Wiedziała, że ​​po kradzieży łatwo będzie ją zidentyfikować.

Maria del Rosio Alfaro
Maria del Rosio Alfaro

Śmierć za 250 dolarów

Alfaro powiedziała, że wyjęła nóż z kuchni, a następnie zwabiła 9-latę do łazienki, prosząc ją o pomoc w czyszczeniu zalotki. Alfaro dźgnęła Autumn 57 razy. Dziewczynka została brutalnie zamordowana za jedyne 250 dolarów, telewizor i Nintendo, które następnie Maria sprzedała i kupiła narkotyki.

Proces

Podczas procesu o morderstwo zastępca prokuratora okręgowego Charles Middleton pokazał zdjęcia z miejsca zbrodni. Powiedział, że po dokonaniu morderstwa Alfaro przeszukiwała dom, kradnąc przedmioty, za które mogła kupić środki odurzające.

William Monroe – adwokat Alfaro – przedstawił jednak inną wersję wydarzeń. Podczas gdy Alfaro początkowo przyznała się do morderstwa, później stwierdziła, że ​​została do niego zmuszona. Mówiła, że przyszła do domu państwa Wallace z mężczyzną, który  zmusił ją do dźgnięcia Autumn, zanim faktycznie ją zabiła. Przyznała również, że nie mogła zidentyfikować tajemniczego mężczyzny ze strachu, że zemści się na jej dziecku. Przedstawiono jednak dowody, z których wynikało, że jedynymi osobami obecnymi na miejscu zbrodni były Alfaro i Autumn.

Obrona Alfaro podczas rozprawy przytaczała różne sytuacje z jej życia, aby ratować ją od najgorszego wyroku. Młoda kobieta porzuciła szkołę i w wieku 13 lat uzależniła się od narkotyków. Kiedy miała 14 lat stała się prostytutką i zaszła w ciążę. Kradła pieniądze swojej matce oraz babci, aby płacić za 50 codziennych zastrzyków kokainy i heroiny. Jej obrona przytoczyła zeznania jej przyjaciół z dzieciństwa, którzy znali ją jako łagodną i spokojną dziewczynę. Mówili również, że próbowała rzucić narkotyki, ale nie udało się jej.

Jej matka – Silvia Alfaro – powiedziała, że ​​często szukała swojej córki na ulicy nocą, która tam przegrywała z uzależnieniem. Powiedziała, że ​​zaledwie kilka dni przed okrutną zbrodnią na Autumn błagała ją, aby uporządkowała swoje życie. Jednak do tego nie doszło, zamiast tego stała się morderczynią niewinnej dziewczynki.

 

Źródła:

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl