Blog
Zaginieni Przed Laty

Łukasz Chęciński – zaginiony po kłótni z dziewczyną

Łukasz Chęciński zaginął w niedzielę, 1 lutego 2009 roku. Wzburzony, tuż po kłótni ze swoją dziewczyną wyszedł z mieszkania i ślad po nim zaginął…

Wprowadzenie

Łukasz Chęciński pochodził z Łysej Góry. Mając 19-lat opuścił rodzinny dom i przeniósł się do Krakowa, gdzie najpierw studiował na Uniwersytecie Jagiellońskim, a później przeniósł się do prywatnej Szkoły Wokalno-Aktorskiej. By utrzymać się w Krakowie, rozpoczął pracę jako kelner w jednej z krakowskich restauracji. W chwili zaginięcia miał 23 lata i mieszkał wraz ze swoją dziewczyną.

 

Okoliczności zaginięcia

1 lutego 2009 roku para pokłóciła się. Mężczyzna około godziny 5 rano spakował swoje rzeczy osobiste m.in. dowód osobisty, telefon komórkowy oraz portfel i wyszedł z mieszkania w nieznanym kierunku.

Łukasz Chęciński
Zaginiony Łukasz Chęciński

Dziewczyna Łukasza początkowo była przekonana, że mężczyzna dotarł bezpiecznie do pracy. Niestety, kilka godzin później zadzwonił do niej szef Łukasza z pytaniem, dlaczego nie ma go w pracy. Wtedy sprawa została zgłoszona na policję.

Grudzień 2010

W grudniu 2010 roku, poproszono rodziców Łukasza o stawienie się w komisariacie policji w Werbkowicach, aby zidentyfikować ciało, które wyłowiono z Wisły jakiś czas wcześniej. Niestety, nie było to takie proste, mężczyzna bowiem był w głębokim stanie rozkładu, a na sobie miał jedynie bokserki. Wykonano badania DNA, które wykazały, że to nie jest Łukasz Chęciński.

“– Dla nas syn wciąż pozostaje zaginiony. Mimo wszystko nie tracimy nadziei, że jeszcze odnajdzie się żywy” – pisze mama Łukasza.

Niewykluczone, że mężczyzna cierpiał na chorobę, która powodowała problemy z pamięcią. Rodzina ma nadzieję, że Łukasz wyjechał za granicę i tam prowadzi spokojne życie.

Rysopis

Łukasz Chęciński

Łukasz miał 173 cm wzrostu i niebieskie oczy, w dniu zaginięcia miał na sobie w granatowe dżinsy, zamszowe półbuty koloru beżowego, granatową koszulkę z krótkim rękawem, czarny sweter, kurtkę koloru czarnego (długość 3/4).

Kontakt

Jednostka policji prowadząca poszukiwania KK Komisariat II Kraków, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109 telefon: (0-12) 615 5510 email: dyzurnykwp@malopolska.policja.gov.pl. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl