Blog
Zaginieni Przed Laty

Co stało się w willi Versace w Miami? Znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn

Versace W jednym z hotelowych pokoi w Miami Beach odnaleziono ciała dwóch mężczyzn. W miejscu tym, aż do śmierci mieszkał znany kreator mody – Gianni Versace. Tragicznego odkrycia dokonano dokładnie dzień przed 24 rocznicą jego śmierci.

W środę (14 lipca br.) w godzinach popołudniowych zgłoszono na policję, że w rezydencji Versace przy Ocean Drive, w jednym z pokoi na 4 piętrze odnaleziono ciała dwóch mężczyzn. Jak udało się wstępnie ustalić, ponieśli oni śmierć w wyniku postrzelenia.

Versace
Ciała wywożone z miejsca zdarzenia

Udało się przesłuchać świadków, którzy byli wtedy w okolicy. Przyznali, że słyszeli jakiś hałas, ale początkowo myśleli, że ktoś strzela petardami. Gdy zorientowali się, że może to być strzelanina, pośpiesznie opuścili miejsce. Całe zdarzenie miało mieć miejsce około 4 nad ranem, w środę.

Kilka godzin po wyniesieniu zwłok, hotel wraz z restauracją wrócili do normalnej pracy. Obsługa pracowała tak, jak gdyby nic się nie stało.

Gianni Versace

Na razie nie są znane motywy tej zbrodni, jej okoliczności ani sprawca… W źródłach brakuje również informacji o tym, kim byli zamordowani mężczyźni. Policja dopiero rozpoczyna śledztwo w całej sprawie. Być może w ciągu kilku kolejnych dni dowiemy się czegoś więcej.

Warto również wspomnieć, że na terenie tej samej willi, 15 lipca 1997 roku odnaleziono ciało samego Gianniego Versacego. Sprawcą był seryjny morderca – Andrew Cunanan. Kilka dni po tym zajściu, młody mężczyzna popełnił samobójstwo. Jego zwłoki odkryto na łodzi.

Źródło

https://wydarzenia.interia.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś ten artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl