Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Gabriel Dołgoruki?

Gabriel Dołgoruki Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Gabriela Dołgorukiego. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Gabriel Dołgoruki przed zaginięciem mieszkał w Łowiczu, na osiedlu Starzyńskiego. 3 października 2016 roku, około godziny 8:00, wyszedł ze swojego mieszkania i do dnia dzisiejszego nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną.

Gabriel Dołgoruki
Zaginiony Gabriel Dołgoruki

Pan Gabriel w chwili zaginięcia miał 178 cm wzrostu, był tęgiej budowy ciała, włosy miał krótkie, kręcone, czarne. W chwili zaginięcia był ubrany w kurtkę do pasa w kolorze granatowym, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego marki Wrangler, buty typu trzewiki koloru żółtego marki Catapiler, sweter zielony na suwak. Dziś, jeżeli żyje, ma 57 lat.

Kontakt

Osoby posiadające informacje na temat aktualnego miejsca pobytu w/wymienionego proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Łowiczu tel. 46-830-95-40 w godzinach 8.00-16.00 lub całodobowo z Dyżurnym KPP w Łowiczu tel. 46-830-950-00 lub pod numerem telefonu 997.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://lodzka.policja.gov.pl/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl