Blog
Zaginieni Przed Laty

W trakcie rozbiórki budynku z sufitu spadły ludzkie kości

W trakcie rozbiórki jednego z budynku w Stalowej Woli woj. podkarpackie dokonano makabrycznego odkrycia. Z sufitu spadły zawinięte w dywan ludzkie kości. Policja przeszukuje bazę osób zaginionych nie wyklucza tego, że kości mogą należeć do jakiegoś zaginionego 10 lat temu mężczyzny.

W trakcie rozbiórki budynku doszło do makabrycznego odkrycia

Do zdarzenia doszło na początku lutego 2023 roku w jednym z budynków na terenie Elektrowni Stalowa Wola. W trakcie rozbiórki jednego z nieużytkowanego budynku oberwał się sufit, z którego spadł dywan. Wewnątrz niego znajdowały się zawinięte ludzkie kości. Pracownicy rozbiórki natychmiast wezwali na miejsce policję.

– Ujawnione kości należały do osoby płci męskiej, wieku nie ustalono. Czas ekspozycji ujawnionych kości to około 10 lat – przekazał w rozmowie z “Echo Dnia” szef prokuratury rejonowej w Stalowej Woli Adam Cierpiatka.

Przy zwłokach nie było żadnych dokumentów tożsamości. Mundurowi nie wykluczają, że ludzie szczątki ukryte na strychu w dywanie mogą należeć do jakiegoś zaginionego mężczyzny 10 lat temu.

Pixabay.com

Jak dotąd nie udało się ustalić danych personalnych zmarłej osoby – mówi prokurator Adam Cierpiatka, szef Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli. – Na kościach nie stwierdzono zmian pourazowych mogących świadczyć o udziale osób trzecich.

Czy brak śladów na kościach może wykluczyć, że doszło do morderstwa? Zmarły sam nie owinął się przecież w dywan… Czy dowiemy się prawdy kim był mężczyzna i jak zginął? Miejmy taką nadzieję.

Źródło: Szczątki człowieka zawinięte w dywan spadły z oberwanego sufitu w wyburzanym budynku na terenie Elektrowni Stalowa Wola! (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl