Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Adam Janas?

Adam Janas Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Adama Janasa. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Telefon do żony

Adam Janas mieszkał w Zamościu, niedaleko Bydgoszczy. W sobotę 13 września 2014 roku zaginął w tajemniczych okolicznościach, miał wtedy 30 lat. Tego samego dnia zadzwonił do żony, później jednak jego telefon pozostawał nieaktywny. Nikt ze znajomych ani współpracowników już go nie widział.

Adam Janas
Zaginiony Adam Janas

Jak się później okazało, mężczyznę widziano na stacji benzynowej w Szubinie w nocy, z soboty na niedzielę. Potwierdziły to nagrania z monitoringu. Niestety, zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do domu, gdzie nadal czeka na niego żona i dwie córki.

Rysopis

Zaginiony ma około 178 wzrostu, sylwetkę średnią, oczy jasne. W dniu zaginięcia ubrany był w dżinsy, niebieski podkoszulek i brązowe mokasyny. Jeżeli Adam Janas żyje, ma 37 lat.

Kontakt

Informacje na temat zaginionego prosimy zgłaszać na BG Komisariat Szubin, 85-090 Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich 7, telefon: (0-52) 588 1192, email: dyzurny-kwp@bg.policja.gov.pl lub na najbliższą jednostkę policji.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://nadmorski24.pl/

https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl