Blog
Zaginieni Przed Laty

5-letni Kenneth White – kto jest winny tej brutalnej zbrodni?

Kenneth White- Kto jest winny tej brutalnej śmierci?

Kenneth White mieszkał w przyczepie kempingowej w stanie Nowy Jork ze swoją ciocią, dwiema młodszymi siostrami oraz 19-letnią kuzynką Tiffany Van Alstyne. Opiekę sprawowała Brenda, matka Tiffany, ponieważ rodzicom Kenneth odebrano prawa rodzicielskie ze względu na bardzo trudne warunki mieszkaniowe.

Tiffany została z dziećmi

18 grudnia 2014 roku Tiffany opiekowała się Kenneth oraz jego siostrami, ponieważ Brenda była poza domem. Około godziny 13:00 Tiffany zadzwoniła na policję i powiedziała, że dwóch zamaskowanych mężczyzn wtargnęło do domu i uprowadzili Kenneth. Po rozmowie z dyspozytorem natychmiast zorganizowano grupę poszukiwawczą, składająca się z policji oraz mieszkańców, którzy również chcieli pomóc. Poszukiwania trwały do późnej nocy. Około godziny 21:00 pies tropiący skierował policję prosto do ciała Kennetha.

Kenneth znajdował się około 100 metrów od przyczepy, w której mieszkał. Był częściowo zasypany śniegiem. Wokół jego ciała policja znalazła ślady stóp, które prowadziły z powrotem do przyczepy. Było duże prawdopodobieństwo, że ślady pasują do butów, które miała na sobie Tiffany w dniu przesłuchania.

Jak do tego doszło?

Następnego dnia Tiffany została aresztowana i oskarżona o morderstwo drugiego stopnia. Po przesłuchaniu Tiffany, niestety kilka faktów, które wymieniła, nie do końca się zgadzały.

Tiffany zeznała, że pobiła i udusiła młodego chłopca w trakcie swojej furii, kiedy to Kenneth błędnie udzielał odpowiedzi do pracy domowej. Twierdziła, że straciła panowanie nad sobą i dusiła chłopca. Powiedziała: „Po prostu go rzuciłam, zostawiłam go tam i przysypałam śniegiem”. Tiffany powiedziała również, że Kenneth mógł płakać, ale nie zadzwoniła wtedy na policję, zostawiając go na pewną śmierć.

Jednak sekcja zwłok Kennetha wykazała, że istniały również dowody na uderzenie tępym narzędziem w głowę, które miało miejsce, zanim został uduszony. Tiffany wyznała podczas wywiadu, że jest okrutna, wyrządzając dziecku krzywdę, które nie jest się w stanie nawet bronić.

Tiffany ostatecznie przyzna się do morderstwa drugiego stopnia. Groził jej wyrok 25 lat więzienia. Jej obrona stwierdziła, że przestała brać leki na chorobę afektywną dwubiegunową i nie spała od kilku dni, kiedy załamała się i zabiła Kennetha. Wydając wyrok, sędzia powiedział: „To tragedia, bo to nigdy nie powinno było się wydarzyć”.

Kochała swojego kuzyna

Po przyznaniu się do winy Tiffany miała możliwość zabrania głosu. Wyznała, że dzieci były dla niej całym światem i bardzo je kochała, a Kennetha był jej małym kumplem i zawsze będzie w jej sercu. Młoda kobieta przeprosiła za to, co zrobiła. Dodała również, że chciałaby wszystko cofnąć, aby nie doszło do tej okropnej zbrodni.

Rodzina Tiffany, w tym jej własna matka Christine, stanęła po jej stronie. Poza sądem Christine powiedziała, że kochała swojego córkę, ale również swoją siostrzenicę. Powiedziała również o tym, jak dobrze Tiffany opiekowała się jej dziećmi.

Młodsze siostry też były źle traktowane

Niestety sędzia orzekł, że dwie siostry Kennetha również były maltretowane.  Ich ciotka Brenda stosowała kary cielesne, by dyscyplinować dzieci. Kilkakrotnie dzieci błagały swoją biologiczną matkę, aby nie wracali do przyczepy,  ponieważ nawet Tiffany je biła. Christine i ojciec dzieci w sądzie rodzinnym również przyznali się do zaniedbania. Po zamordowaniu Kennetha jego dwie młodsze siostry zostały zabrane z domu i przyjęte przez służby zajmujące się opieką nad dziećmi. Ich babcia Michelle Sweet otrzymała opiekę nad dziewczynkami.

 Grupa wsparcia

Kenneth po śmierci otrzymał znacznie więcej szacunku niż podczas swojego krótkiego życia. Społeczność na jego cześć powołała grupę wsparcia o nazwie „Armia Kennetha”.

 

Źródło: https://morbidology.com/the-little-boy-killed-by-his-cousin-kenneth-white/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl