Blog
Zaginieni Przed Laty

Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu zaginęła w Grecji.

Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu zaginęła w Grecji. Wracamy do sprawy Irminy, pisaliśmy o niej w 2019 roku. Niestety do tej pory Irmina się nie odnalazła.

Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu

17 grudnia 2005 roku w miejscowości Argos (miasto w Grecji, na Peloponezie) zaginęła Irmina Barbara Grygalewicz- Yelshaleu. W dniu zaginięcia miała 22 lata. Wzrost 175 cm wzrostu i niebieskie oczy. Co stało się w dniu zaginięcia? Gdzie jest młodziutka Irmina? Niestety pomimo upływu lat nie udało się odpowiedzieć na te i inne pytania…

 Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu zaginęła w Grecji.
Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu

 

 

Irmina mieszka w Grecji od 19 roku życia. Ostatni kontakt rodzina miała z nią 17 grudnia 2005 roku. Miała przyjechać do Polski na święta – do Mamy i Siostry, u których przebywał też jej mąż. Wszyscy czekali na nią.

20 grudnia 2005 roku zgłosili zaginięcie na Policję w Ząbkowicach Śląskich – nie mogli wcześniej, ponieważ policja kazała im czekać 72 godziny.
Nie obyło się bez komentarzy typu “pewnie gdzieś zabalowała”. Policjant prowadzący sprawę umarł w międzyczasie, a rodzina nie dostała informacji, kto przejął poszukiwania. Czy w ogóle ktoś przejął…

 Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu zaginęła w Grecji.
Zaginiona Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu

Rozpacz bliskich

Informacja o zaginięciu miała zostać przekazana do Interpolu, jednak na ich stronie z osobami zaginionymi nie ma Irminy….
Itaka co prawda wrzuciła zdjęcie na stronę, ale na tym się ich rola skończyła. Był też kontakt z Ambasadą w Atenach, ale i oni nic nie pomogli. Rodzina została bez wsparcia.

Siostra dzięki sile Facebooka dotarła do ludzi, którzy znali Irminę w Grecji. Powiedzieli, że są zaskoczeni, że zaginęła tak dawno temu. Nigdy w Grecji nie widzieli żadnych informacji na temat jej zaginięcia. Powiedzieli, że owszem kontakt z nią nagle się urwał i to było bardzo dziwne, ale że tyle lat minęło, to tropy się urywają…

Zaginięcie Irminy to jedna wielka zagadka, która spędza sen z powiek całej rodzinie i rujnuje zdrowie. Oni już tracą nadzieję, ale z drugiej strony nie chcą się poddać i nie zrobią tego, dopóki się nie dowiedzą, co się stało…

“Chociaż dowiedzieć się, czy żyje, czy nie…” – pisze siostra….

Irena Barbara Grygalewicz- Yelshaleu ma teraz 39 lat. Czy straciła pamięć i nie wie, kim jest? Od dziecka chorowała na epilepsję, ale udało się ją skutecznie wyciszyć farmakologicznie i od 17 roku życia nie miała ani jednego ataku. Niestety jest to choroba nieuleczalna, wystarczyłoby uderzenie w głowę lub upadek….

Zaginiona Irmina Barbara Grygalewicz-Yelshaleu

Prośba o pomoc

Drodzy Czytelnicy, pomóżmy Rodzinie znaleźć Irminę.
Pomóżmy ustalić, co się z nią stało.

Zwracamy się przede wszystkim do osób mieszkających w 2005 roku w Argos lub bliskiej okolicy, jak również w całej Grecji. Zaginiona bywała również na Krecie w miejscowościach Chania i Rethymnon, mogła pojechać w każdy inny region tego pięknego kraju.

 

Autor: ZPL

Prosimy każdego, kto ma, choć szczątkowe informacje o zgłaszanie się do nas.
ZAGINIENI PRZED LATY… GWARANTUJĄ ANONIMOWOŚĆ !!!

Źródło: Zaginiona: Irmina Barbara Grygalewicz – Yelshaleu – Polonorama

Grecja pomóżcie odnaleźć – Grecja 24 Najważniejsze Informacje @grecja24h (wordpress.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego

Może zainteresować Cię: Pedofilia w Internecie- jak działają przestępcy – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl