Blog
Zaginieni Przed Laty

Gra Monopoly zakończyła się rozbiciem młotkiem głowy znajomego

Gra Monopoly zakończyła się rozbiciem młotkiem głowy znajomego i jego śmiercią. Bezduszna zbrodnia dokładnie zaplanowana!

Gra

56-letni Gerald został kilkukrotnie uderzony w głowę młotkiem pazurowym podczas snu przez małżeństwo – 26-letniego Jerry Lee Robertsona i 20-letnią Cassie J. Robertson. Para mieszkała z weteranem wojennym Geraldem Thomasem, którego nazywali swoim “Dziadkiem”.

Przy grze w Monopoly wdali się w kłótnię o picie Thomasa i jego rzekome zaloty na Cassie Robertson. Rozwścieczeni małżonkowie postanowili zabić właściciela mieszkania podczas snu.

Według prokuratorów Jerry Robertson zadał 11 z 12 ciosów. Bezpośrednio po ataku na śpiącego mężczyznę, okradli go z 600 dolarów, jakie pobrał tego samego dnia z banku. Zwłoki Geralda znaleziono owinięte zakrwawionym kocem i leżące w łóżku, 8 listopada 1991 roku. Młotek z krwią, włosami i tkanką został znaleziony na miejscu zbrodni.

 

Gra Monopoly zakończyła się rozbiciem młotkiem głowy znajomego
Pixabay.com

 

 

Po morderstwie para uciekła do Kalifornii, gdzie wkrótce zostali aresztowani i przewiezieni do Utah, aby stanąć przed sądem. Robertson został w 1994 roku skazany na dożywocie za morderstwo i od jednego do 15 lat za kradzież. Sąd orzekł, że wyroki będą odbywać się kolejno.

Początkowo uznano go za niepoczytalnego, aby stanął przed sądem i wysłano do Szpitala Stanowego Utah. Później ustalono, że udawał chorobę psychiczną przez dwa lata pobytu w szpitalu. Mężczyzna nie ustaje w uzyskaniu zwolnienia warunkowego.

Cassie Robertson została uznana za winną i skazana na pięć lat więzienia za współudział.

 

Autor: Paulina K.Oczywiście. Lecz. Również. 

lecz

Źródło: Mężczyzna skazany w 1991 roku za morderstwo robi 2 boisko do zwolnienia warunkowego – Deseret News

Mężczyzna skazany za brutalne zabójstwo młotkiem dostaje pierwsze przesłuchanie warunkowe od 20 lat – Deseret News

Rozbili młotkiem głowę znajomego z powodu kłótni przy Monopoly – Zaginieni Przed Laty

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! lecz

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl