Blog
Zaginieni Przed Laty

Głuchoniemy 10-latek wpadł do studni. Walka o jego życie trwała od piątku

Głuchy 10-latek wpadł do studni, która miała aż 80 stóp głębokości (ponad 24 metry). Walka o jego życie trwała od piątku.

Głuchy 10-latek

Do dramatycznych scen doszło w Chhattisgarh w środkowo-wschodnich Indiach. Głuchy chłopiec bawił się na podwórku i nagle przypadkowo wpadł do studni, która była głęboka na 80 stóp (ponad 24 metry). Kiedy rodzice 10-latka zorientowali się, że Rahul Sahu znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie, niezwłocznie powiadomili odpowiednie służby. Akcja ratunkowa od samego początku była bardzo trudna, wykorzystano między innymi maszyny do robót ziemnych oraz dźwigi. Do studni wpuszczono specjalną kamerę, która kontrolowała stan chłopca. Do akcji ratowniczej zaangażowali się również żołnierze armii indyjskiej i członkowie agencji reagowania na katastrofy. Niestety akcja ratunkowa była bardzo trudna, wszyscy walczyli od kilku dni, by wydostać chłopca ze studni. Pomimo wysiłków służb ratunkowych 10-latek był w ogromnym niebezpieczeństwie. Ich pracę zakłócała zła pogoda, ale i nie tylko pogoda była utrudnieniem.

Głuchoniemy 10-latek wpadł do studni
zdjęcie ze strony www.msn.com/

Uratowano 10-latka po 104 godzinach

W trakcie wykopywania otworu w ziemi wypełzały jadowite węże oraz skorpiony. Stwarzało to ogromne niebezpieczeństwo. 10-letni chłopiec cały czas był silny i się nie poddawał, nie wpadał w panikę.  Kontakt z chłopcem utrudniała jego niepełnosprawność. Do otworu, w którym znajdował się chłopiec, doprowadzono rurę tlenową, która dostarczała chłopcu czyste powietrze. 10-latek miał również dostarczane pożywienie, wodę i świeże owoce. Wysiłek służb ratunkowych przyniósł efekt po 104 godzinach.

Chłopiec uwolniony z podziemnej pułapki trafił do szpitala. Lekarze przekazali, że jego stan jest stabilny, ale kondycja Rahula będzie poddana dłuższej obserwacji.

Głuchoniemy 10-latek wpadł do studni. Walka trwała od piątku
zdjęcie ze strony www.polsatnews.pl/

W Indiach to nie pierwszy taki wypadek. Odkryte studnie w tamtym kraju są popularne zwłaszcza na obszarach rolnych. Takie studnie każdego roku prowadzą do śmiertelnych wypadków z udziałem dzieci.

Źródło: Głuchoniemy 10-latek wpadł do studni. Walka o jego życie trwa od piątku (msn.com)

Głuchoniemy 10-latek wpadł do studni. Walka o jego życie trwa od piątku – o2 – Serce Internetu

Indie. 10-latek wpadł do głębokiej studni. Akcja ratunkowa trwała ponad 100 godzin – Polsat News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! ż

Może zainteresować Cię również: Nieświadomie zaprzyjaźniła się z biologiczną siostrą, która została porwana (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl