Blog
Zaginieni Przed Laty

Masten Milimo Wanjala morderca dzieci. Okrzyknięty wampirem z Kenii

Masten Milimo Wanjala morderca dzieci. Okrzyknięty wampirem z Kenii

Masten Milimo Wanjala seryjny morderca dzieci złapany. Zanim zabił, wysysał krew ze swoich ofiar. Ta historia jest niczym z krwawego horroru. Zabójstwa i zaginięcia dzieci wywoływały społeczne oburzenie i protesty przez lata.

Masten

Ta historia jest niczym z horroru. Potworna zbrodnia w Kenii i w tle seryjny morderca. Do przerażających zbrodni na dzieciach dochodziło w ciągu ostatnich lat. Dziś morderca ma 20-lat.

W lipcu 2021 roku Masten został aresztowany przez detektywów w związku ze śmiercią dwójki dzieci. Ich zwłoki znaleziono w lesie w Nairobi. Z ustaleń śledczych wynika, że 20-latek kontaktował się z matką jednej z ofiar i żądał okupu w zamian za uwolnienie dziecka.

Masten Milimo Wanjala morderca dzieci. Okrzyknięty wampirem z Kenii
Las w Nairobi

-Codziennie się modliłam. Miałam nadzieję, że mój syn zostanie odnaleziony żywy, aż do dziś, gdy detektywi przekazali mi tragiczne wieści- powiedziała matka jednego z uprowadzonych chłopców w rozmowie z „The Standard”.

Wampir

Zeznania seryjnego mordercy dla funkcjonariuszy były mrożące krew w żyłach. 20-latek ze spokojem przyznał się, że ma na sumieniu znacznie więcej ofiar. Zabijał zwłaszcza dzieci. Zeznał, że zabił przynajmniej dziesięcioro dzieci w wieku 12-13 lat, a „odbieranie im życia sprawiało mu przyjemność”. W trakcie przesłuchania nie zadrżał mu nawet głos.

Masten Milimo Wanjala morderca dzieci. Okrzyknięty wampirem z Kenii
Seryjny morderca

Bezduszny 20-latek zabił pierwsze dziecko, gdy miał 16 lat. Od tamtej pory o niczym innym nie myślał. Z ustaleń śledczych wynika, że pierwszą ofiarą seryjnego mordercy była 12-letnia Purity Maweu. Trzy lata później powtórzył swój chory czyn i zamordował 13-letniego Arona. Ciała większości niewinnych i bezbronnych dzieci wciąż nie zostały odnalezione. Masten w trakcie przesłuchania przyznał się również, że z niektórych swoich ofiar wysysał krew, a ich szczątki wrzucał do kanałów.

Ofiary mordercy

Opowiadał swoje zbrodnie niczym scenariusz z krwawego horroru. Seryjny morderca dzieci został okrzyknięty „wampirem” z Kenii.

Początkowo porywał dla okupu, jednak z czasem przeważyła fascynacja wampiryzmem. Szaleniec wypijał krew swoich ofiar jeszcze zanim skonały. Swoje ofiary wyszukiwał na boiskach. Zdobywał zaufanie dzieci, grając z nimi w piłkę, a potem uprowadzał je do lasu.

Odnaleziono jak na razie ciało 12-letniego chłopca o imieniu Musyoka. Jeden z członków rodziny potwierdził, że morderca żądał zapłacenia okupu za dziecko, ale rodzina nie dała rady zebrać pieniędzy.

Jak podała agencja AFP dla Polsat News- według funkcjonariuszy aresztowanie mężczyzny to duży krok w śledztwie dotyczącym fali uprowadzeń dzieci w Kenii.

Źródło:Morderca dzieci z Kenii złapany. “Zanim zabił, wysysał krew” – Planeta

Kenia: Aresztowano 20-latka, który przyznał się do zabicia co najmniej 10 dzieci – tvp.info

Morderca znany jako “Wampir” przyznał się do zabicia 10 dzieci. “Wysysał ich krew” :: Magazyn :: RMF FM

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl