Blog
Zaginieni Przed Laty

Francuska para zgubiła podczas wakacji ukochanego pupila

Francuska para zgubiła podczas wakacji ukochanego pupila

Francuska para zgubiła podczas wakacji ukochanego pupila. Psiak ma na imię Pablo. Przebiegł ponad 380 kilometrów, by odnaleźć swoich właścicieli. Szczęśliwy finał.

Francuska para

Do zdarzenia doszło w sierpniu 2021 roku. Właściciele terriera o imieniu Pablo tegoroczne wakacje spędzali aktywnie. Para podróżowała po Europie z przyczepą kempingową. Kiedy Francuzi wracali z Włoch, ich pies nagle zaginął. Zwierzę nie wróciło do przyczepy w Alpach Sabaudzkich i pomimo pozostania na miejscu i kilku dni poszukiwań, nie udało się go odnaleźć. Właściciele Pablo bardzo przeżywali zaginięcie swojego pupila.

Francuska para zgubiła podczas wakacji ukochanego pupila
Pixabay.com

Para Francuzów zaczynała już tracić nadzieję, gdy ich znajomy przesłał im zdjęcie Pablo. Dwuletni psiak cały i zdrowy czekał już na nich przed ich domem w Bezouce. Na antenie radia Franca Bleu szczęśliwa właścicielka terriera nie kryła swojej radości. Zwierzę pokonało w kilka dni samodzielnie trasę o długości ponad 380 kilometrów.

Francuska para zgubiła podczas wakacji ukochanego pupila
Pixabay.com

Aby uniknąć podobnych stresów w przyszłości, opiekunowie Pablo sprezentowali mu obrożę z czujnikiem GPS. Następnym razem dzielny psiak nie będzie już musiał pokonywać podobnych dystansów. Na szczęście mały psiak wrócił do domu cały i zdrowy, wytęskniony za właścicielami, którzy bardzo go kochają.

Źródło:Zgubili psa na wakacjach. Przebiegł 380 kilometrów, by odnaleźć swoich właścicieli (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl