Blog
Zaginieni Przed Laty

FBI w Modlinie! Szukają poćwiartowanego ciała swojego rodaczki

FBI w Modlinie! Szukają poćwiartowanego ciała swojego rodaka

FBI w Modlinie! Przy użyciu sonaru, z pomocą ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przeczesywano dno Narwy metr po metrze. Poćwiartowane ciało miało być wrzucone do rzeki w walizce.

FBI

Nadal trwają poszukiwania ciała Amerykanki… Kobieta przyjechała do Polski około 2 lata temu i przepadła bez śladu. Jak się okazało, została zamordowana przez członka swojej rodziny. Pod Warszawą doszło do brutalnej zbrodni!

Federalna policja z USA oddelegowała w wakacje 2021 roku do Warszawy swoich wysłanników. Funkcjonariusze tamtejszej policji badają sprawę zabójstwa w rodzinie amerykańskiej. W ostatnim czasie Agenci FBI szukali zwłok w Narwi na wysokości Twierdzy Modlin. Do poszukiwań w rzece użyto sonaru, z pomocą ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dno Narwy zostało przeszukane bardzo dokładnie. Funkcjonariusze szukali poćwiartowanego ciało, które miało być wrzucone do rzeki w walizce.

FBI w Modlinie! Szukają poćwiartowanego ciała swojego rodaka
Zdjęcie ze strony zyciestolicy.com.pl

Działania służb z Warszawy i USA są na szeroką skalę, wspólnie badają sprawę makabrycznego zabójstwa obywatelki USA. Amerykanin z zimną krwią zabił swoją siostrę w Modlinie pod Warszawą. Następnie jej ciało poćwiartował i w walizce wrzucił do rzeki. Do brutalnego morderstwa doszło około 2 lata temu, ale dopiero niedawno udało się śledczym rozwikłać tajemniczą zagadkę zaginięcia Amerykanki. Zwłoki zaczęto szukać po zatrzymaniu podejrzanego i przeprowadzeniu wizji lokalnej.

Klęska poszukiwań

W ubiegłym tygodniu służby z USA powróciły do Polski. Prawdopodobnie do poszukiwań skłoniły ich nowe fakty… Jeden z wędkarzy wyłowił walizkę, ale wystraszony tym, co znajdowało się w środku, wrzucił ją z powrotem do rzeki Narwy. Czy to były zwłoki zamordowanej Amerykanki?

W związku z tym kolejny raz rozpoczęły się przeszukiwania rzeki. Również i tym razem użyto najlepszych sonarów. Agenci FBI nie odpuszczają. Co więc się za tym kryje? Federalni chcą być przy odnalezieniu zwłok i od razu przejąć je po cichu… Zabrać do swojego kraju. Jaka tajemnica się za tym kryje? Dlaczego sprawa jest aż tak bardzo tajna?

 

Niestety pomimo poszukiwań na szeroką skalę nie udało się odnaleźć ciała kobiety.

Źródło: Ściśle tajna akcja agentów FBI w Modlinie! Szukają poćwiartowanego ciała swojego rodaka – Warszawa, Super Express (se.pl)

FBI w Modlinie. Makabryczna zbrodnia pod Warszawą – o2 – Serce Internetu

Modlin: zamordował Amerykankę, poćwiartował ciało. FBI i policja szukają walizek ze zwłokami | Warszawa W Pigułce (warszawawpigulce.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Niezidentyfikowana przez 45 lat – Jane Doe Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl