Blog
Zaginieni Przed Laty

Daphne – odnaleziono porwaną przed dwoma laty nastolatkę.

Daphne zaginęła- Odnaleziono porwaną przed dwoma lata nastolatkę

Daphne została odurzona i porwana przez ojca, gdy miała 16-lat. Odnaleziona w piątek 28 maja 2021 roku 18-latka z Tennessee jest bezpieczna.

Porwana nastolatka

Przez 2 lata losy Daphne były nieznane. Amerykański stan Tennessee w 2019 roku żył sprawą 16-latki. Młoda dziewczyna nie wróciła z weekendowej wizyty u ojca. To właśnie wtedy jej mama zgłosiła zaginięcie córki. Władze poinformowały, że Daphne została porwana przez ojca- Johna Westbrooka. Mężczyzna odurzył i zabrał dziewczynę z Chattanoogi w Tennessee w październiku 2019 roku. Z ustaleń wynikało, że przetrzymywał córkę siłą, lecz śledczy nie byli w stanie wpaść na jego trop, gdyż skutecznie zacierał ślady.

Daphne zaginęła- Odnaleziono porwaną przed dwoma lata nastolatkę
Fot. Odnaleziona Daphne

Porywacz

Czy ojciec przetrzymywał siłą Dephne? Czy rzeczywiście było to porwanie? John, którego policja opisuje jako białego mężczyznę, ma długie blond włosy i rudą brodę. Jest jednak nadal poszukiwanym zbiegiem i ciąży na nim kilka zarzutów. Śledczy ustalili, że jest ekspertem od informatyki i zajmuje się między innymi bezpieczeństwem i Bitcoinem. Zarabia, wykonując zlecenia dla małych biznesów. To dzięki swojej wiedzy nie zostawiał wielu śladów.

Daphne zaginęła- Odnaleziono porwaną przed dwoma lata nastolatkę
Fot. Ojciec Daphne

Odnaleziona

Daphne została znaleziona we wczesne piątkowe popołudnie 28 maja 2021 roku. Zatrzymano ją do kontroli drogowej, ponieważ nie działały jej światła w samochodzie. W związku z tym odkryli, że nastolatka widnieje od dwóch lat w amerykańskiej narodowej bazie osób zaginionych. Dziewczyna była w samochodzie sama ze swoim psem. Powiedziała funkcjonariuszom, że właśnie wybiera się na plażę i nic nie wskazywało, że dziewczynie dzieje się krzywda.

– Zapytaliśmy ją, czy czegoś potrzebuje. Ona odpowiedziała, że u niej wszystko ok. Powiedziała, że właśnie jedzie na plażę. Ma zamiar dobrze tam się bawić. Dodała, że właśnie skończyła 18 lat i jest wolna – powiedział jeden z policjantów.

Czy było to porwanie?

Policjanci wypuścili 18-latkę. Uznali, że nie grozi jej żadne niebezpieczeństwo oraz że nie potrzebuje ich pomocy. Daphne Westbrook nie wiedziała, że jest zaginiona. Na koniec powiedziała, że nie chce rozmawiać ze swoją matką.

-To szczególnie satysfakcjonujące wiadomości, gdy mogę powiedzieć matce, że Daphne jest wolna i nie jest już przetrzymywana. Nie zmienia to naszego celu, jakim jest znalezienie i ściganie Johna Westbrooka – czytamy w oświadczeniu.

Pytania bez odpowiedzi

Czy dziewczynę porwał ojciec? Czy była odurzana? Z ustaleń śledczych wynika, że tak. Z pewnością nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się przez ostatnie dwa lata. Jedno jest pewne, że to, co przeszła mama zaginionej było strasznym koszmarem. Przez te dwa lata szukała córkę, a ona nie chce mieć z nią kontaktu… Dlaczego? Skoro do ostatniego dnia przed jej zaginięciem wszystko było w porządku. Dla zrozpaczonej mamy najważniejsze jest to, że jej córka żyje. Mamy nadzieję, że Dephne któregoś dnia postanowi porozmawiać ze swoją mamą i powie jej, co tak naprawdę działo się z nią przez te dwa lata.

 

Źródło:Odnaleziono porwaną przed dwoma lata nastolatkę | Crime.com.pl

USA: Odnaleziono zaginioną 18-latkę (fakt.pl)

Odnaleźli porwaną 2 lata temu nastolatkę. Niewiarygodne, kto za tym stał – o2 – Serce Internetu

Nastolatka porwana przez ojca odnalazła się po dwóch latach. “Jestem wolna” (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl