Blog
Zaginieni Przed Laty

Daniel Smoleń zaginął w 2010 roku w okolicach Nicei.

Daniel Smoleń zaginął w 2010 roku w okolicach Nicei.

Daniel Smoleń zaginął w 2010 roku w okolicach Nicei, a jego losy wciąż są nieznane. Kochani ponawiamy apel z ogromną nadzieją, że może tym razem dowiemy się, gdzie jest zaginiony mężczyzna.

Daniel Smoleń

Kochani czytelnicy zwracamy się do Was kolejny raz z prośbą o pomoc oraz o liczne udostępnienie apelu. Wierzymy, że pomimo upływu lat każde zaginięcie ma szansę na swoje rozwiązanie. Bliscy nigdy nie tracą nadziei, chociażby upłynęło wiele długich lat. Wesprzyjmy ich, udostępniając apel. Być może ktoś, gdzieś widział zaginionego mężczyznę i dzięki temu bliscy nareszcie będą mogli żyć spokojnie.
Daniel Smoleń zaginął w 2010 roku w okolicach Nicei.
Daniel Smoleń
Daniel Smoleń pochodzi z Brzozowa w woj. podkarpackim. Mężczyzna wyjechał do Francji w 2001 roku w celach zarobkowych, gdzie pracował w firmie budowlanej. Jakiś czas późnej dołączyła do niego jego siostra. Daniel po jakimś czasie postanowił przeprowadzić się na południe Francji, lecz cały czas utrzymywał regularny kontakt ze swoją mamą w Polsce, jak i z siostrą we Francji. 1 października 2010 roku mężczyzna zadzwonił, że jest na stacji, ponieważ wybiera się do Cannes, od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu.

Apel

Mężczyzna w chwili zaginięcia miał 32 lata.

Rysopis: wzrost 180 cm, kolor oczu niebieskie. Znaki szczególne: blizna na prawym nadgarstku.

Niestety nie posiadamy informacji, w co był ubrany w dniu zaginięcia.
Miał przy sobie prawo jazdy i paszport.
Rodzina jest zrozpaczona. Mama bardzo często odwiedza Komendę Policji w Brzozowie, ale nie ma żadnych sygnałów, żadnych nowych informacji. Siostra dopytuje we Francji i prosi o pomoc konsulat polski w tym kraju. Wszyscy są bezradni… Ta cisza, która zasiadła przy bliskich, ta niewiedza, która rozrywa na strzępy serca i łzy rozpaczy… Bezlitośnie zabierają nocami spokojny sen.
Bardzo prosimy wszystkich o pomoc. Wszystkie informacje można przysyłać do nas, do polskiego konsulatu w swoim kraju, do francuskiej policji lub polskiej policji. Jednostka policji prowadząca poszukiwania RZ KPP Brzozów, 36-200 Brzozów, ul. Witosa 9 telefon: +48134308310 Oficer Dyżurny – całodobowo, lub email: brzozow@podkarpacka.policja.gov.pl
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl