Blog
Zaginieni Przed Laty

Czesława Porębska zaginęła w 2017 roku. Losy kobiety wciąż są nieznane

Czesława Porębska zaginęła w 2017 roku. Losy kobiety wciąż są nieznane

Czesława Porębska zaginęła w 2017 roku. Losy kobiety wciąż są nieznane.

Kochani, apelujemy o pomoc. Być może ktoś widział gdzieś zaginioną lub wie coś o jej losach.

Czesława Porębska

Kochani, powracamy do zaginięć nierozwiązanych z ogromną nadzieją, że być może któregoś dnia, pomimo upływu lat, sprawa się rozwiąże. Chociaż w wielu sprawach czas stał się okrutną ciszą, a niewiedza rozpaczą dla bliskich, którzy nieustannie szukają osoby zaginionej, to wierzymy, że w każdej sprawie możemy liczyć na Was, jak również mogą liczyć na Was zrozpaczone rodziny, które szukają przez wiele lat swoich ukochanych.

Czesława Porębska zaginęła w 2017 roku. Losy kobiety wciąż są nieznane
Fot. KMP Wrocław
zaginiona Czesława

Zaginęła Czesława Porębska mieszkanka Wrocławia. Wrocławscy policjanci poszukują zaginionej kobiety, która wyszła z domu 10 września 2017 roku i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Losy zaginionej są wciąż nieznane.

Rysopis:

Wiek w dniu zaginięcia 61 lat, obecnie kobieta ma 65 lat. Wzrost 164 cm, waga 55 kg, sylwetka drobna – szczupła, włosy proste jasny blond siwiejące do ramion. Kobieta używa okularów w ciemnych oprawkach.

Znaki szczególne: blizna pooperacyjna na brzuchu. W dniu zaginięcia ubrana była w: ciemne spodnie i jasnobeżową kurtkę – typu polar.

Policja zwraca się z prośbą do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu. Proszą o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław – Stare Miasto osobiście bądź telefonicznie pod numerami telefonu (71) 340 31 31 lub (71) 340 43 90 lub 112. W tej sprawie można kontaktować się również z naszą redakcją. Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

Źródło:Zaginęła 61-letnia Czesława Porębska, Wrocław – Echo Średzkie – Najciekawsze informacje z powiatu średzkiego (echosredzkie.pl)

PORĘBSKA CZESŁAWA – Zaginieni – Zaginieni (policja.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra

Niestety opisane działania są tylko piękne na papierze… A może każda rodzina tak odczuwa stratę. Uważam, że poszukiwania mojej cioci były zbyt szybko posunięte w stronę ,,dorosła to poszła” . Zrobiono za mało …dużo za mało. A my wciąż tęsknimy.. Ciociu

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl