Blog
Zaginieni Przed Laty

Córka zamordowanej pary została odnaleziona cała i zdrowa

Córka zamordowanej pary została odnaleziona cała i zdrowa

Córka zamordowanej pary została odnaleziona cała i zdrowa. Holly Clouse zaginęła jako maleńka dziewczynka ponad 40 lat temu. Pomimo intensywnych poszukiwań przez wiele lat, losy małej Holly pozostawały nieznane.

Córka zamordowanej pary

Samo słowo zaginięcie z pewnością budzi w nas ogromny smutek. Przez lata wiele rodzin bezskutecznie poszukuje swoich bliskich, nie tracąc nadziei, że któregoś dnia odnajdą zaginioną córkę, syna, wnuka, że odnajdą ukochaną osobę. Niestety los bywa nieraz okrutny i wiele spraw wciąż  nie udało się rozwiązać, wiele zaginięć nadal pozostaje dla śledczych wielką zagadką. Dzisiaj opiszemy o sprawie, która czekała na swoje rozwiązanie ponad 40 lat i ta sprawa jest dowodem na to, że nie można tracić nadziei.

 

Był rok 1981. Pochodząca z Florydy mała dziewczynka przepadła bez śladu. Losy jej rodziców również były nieznane, aż do ubiegłego roku. Cała trójka zaginęła w jednym czasie. Pogrążeni w rozpaczy bliscy szukali ich latami. Poszukiwania, walka o prawdę, rozpacz przez wiele lat to wszystko towarzyszyło dziadkom małej Holly Clouse, którzy zamartwiali się o wnuczkę i swoje dzieci. W 1981 roku znaleziono zwłoki małżeństwa, jednak dopiero w ubiegłym roku zostały zidentyfikowane… Ciała należały do rodziców dziewczynki. Para została bezdusznie zamordowana.

 

Przebieg zdarzeń

W 1981 roku Tina Gail Linn Clouse, jej mąż Harold Dean Clouse Jr. i ich maleńka córeczka Holly zaginęli. Zwłoki małżeństwa odnaleziono w tym samym roku. Leżały w lesie w Houston. Dlaczego wtedy ich nie zidentyfikowano? Czy doszło do ogromnego zaniedbania sprawy? Jak można było nie powiązać tych spraw? Czy zawinił system, brak techniki w tamtych latach?

Córka zamordowanej pary została odnaleziona cała i zdrowa
zdjęcie ze strony ive.rmf.fm

Po latach, dzięki specjalistycznym badaniom, udało się określić tożsamość osób, których zwłoki znaleziono w 1981 roku w lesie. Zwłoki należały do zaginionego małżeństwa. Przez cały ten czas nieznany był również los ich zaginionej córki. Dzięki  pracy prokuratury w czerwcu 2022 roku udało się odnaleźć zaginioną Holly. Kobieta ma 42 lata i właśnie dowiedziała się, kim byli jej biologiczni rodzice.

Prokuratura nie ujawniła szczegółów dotyczących odnalezienia Holly. Jak się okazuje, przez te wszystkie lata zaginiona dziewczynka wiodła spokojne i dobre życie. Teraz kobieta usłyszała całą prawdę i już niebawem ma dojść do jej spotkania z biologicznymi dziadkami, którzy przez te wszystkie lata rozpaczliwie szukali swojej wnuczki.

Teraz prokuratura prowadzi śledztwo śmierci małżeństwa. Śledczy podkreślają też, że ta historia to dowód na to, jak ważne jest wracanie do starych, nierozwiązanych spraw. Wierzymy, że pomimo upływu lat uda się rozwiązać jeszcze wiele spraw, które utkwiły w martwym puncie.

Źródło: Zaginęła ponad 40 lat temu. Córka zamordowanej pary odnaleziona cała i zdrowa :: Live RMF FM

Zaginęła ponad 40 lat temu. Córka zamordowanej pary odnaleziona cała i zdrowa – RMF 24

Zaginęła ponad 40 lat temu. Córka zamordowanej pary odnaleziona cała i zdrowa – NIEMAZARTOW.EU- Wiadomości

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Skazany za gwałt na 16-latce znaleziony w Wlk. Brytanii. (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl