Blog
Zaginieni Przed Laty

Antoni Chlebiński- Zaginięcie z podejrzeniem zabójstwa

Antoni Chlebiński- Zaginięcie z podejrzeniem zabójstwa
Antoni Chlebiński- Zaginięcie z podejrzeniem zabójstwa. Wracamy do sprawy z 1991 roku ze wsi Sytki k. Siemiatycz obecnie woj. podlaskie.

Antoni Chlebiński

Kochani przypominamy o bardzo tajemniczej sprawie, która mogła zakończyć się ogromną tragedią.

2 grudnia 1991 roku Antoni Chlebiński spotkał się z kolegą z sąsiedniej wsi, z którym pojechał maluchem do Stanisława Pawluka, zwanego we wsi „Stelmachem’’. W trakcie libacji pomiędzy znajomymi doszło do awantury, a następnie do dotkliwego pobicia “Stelmacha” przez Chlebińskiego. Kolega Antoniego z sąsiedniej wsi w obawie przed pobiciem uciekł.

Antoni Chlebiński- Zaginięcie z podejrzeniem zabójstwa
Pixabay.com
Następnego dnia, wcześnie rano ojciec Antoniego znalazł przed posesją beret oraz grzebień syna, obok leżał klucz płaski, a dookoła na ziemi i płocie widoczne były liczne ślady krwi. Mężczyzna niezwłocznie powiadomił o wszystkim policję. Śledczy w trakcie wykonywania czynności ustalili, że jeden z mieszkańców wsi słyszał tragicznej nocy krzyki: „O Jezu! O Jezuniu!”.

Świadek

Świadek rozpoznał głos Chlebińskiego, a po tym, jak krzyki ucichły usłyszał również charakterystyczny odgłos silnika malucha. Tego samego ranka na posesję Chlebińskiego przyszedł zakrwawiony “Stelmach” w ręku trzymał siekierę. Mężczyzna chciał się zemścić na Antonim za pobicie.

Trzy miesiące później, jeden z mieszkańców wsi znalazł w przydrożnym rowie but, który okazało się, że należał do Chlebińskiego.

Antoni Chlebiński- Zaginięcie z podejrzeniem zabójstwa
Antoni Chlebiński
Losy Antoniego od tamtej pory pozostają nieznane. Od samego początku śledczy podejrzewali, że mężczyźnie stało się coś złego. Niestety, intensywne poszukiwania w terenie, nie przyniosły pozytywnych rezultatów.
Wkrótce potem do wsi zawitała ekipa telewizyjna Magazynu Kryminalnego 997. Następnie osiem dni po emisji odcinka został zamordowany… “Stelmach”! Jego mordercę bardzo szybko ustalono.

Nieznane losy Antoniego

W tym roku minie 30 lat od tajemniczego zaginięcia Antoniego. Niestety nadal nie wiadomo, co stało się z mężczyzną, ale istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna został zamordowany, a jego zwłoki ukryte lub w jakiś sposób “zlikwidowane”. Wierzymy, że pomimo upływu wielu lat któregoś dnia dowiemy się prawdy… Gdzie jest zaginiony i co wydarzyło się tamtego dnia.
Za dostęp do akt sprawy dziękujemy Prokuraturze Rejonowej w Bielsku Podlaskim.
Informacje do artykułu czerpane z postu Adama Kwiecień… Dziękujemy!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl