Blog
Zaginieni Przed Laty

7 lat tureckiej niewoli Nataszy Serebriy

Ukraińska modelka Natasza Serebriy przeżyła koszmarne 7 lat w uwięzieniu. Wieczysław R., biznesmen, zauroczył ją od pierwszego spotkania. Pozory opiekuńczego i szarmanckiego mężczyzny runęły po miesiącu związku. Nastolatka miała nadzieję, że zmieni go ojcostwo. W szóstym miesiącu ciąży wywiózł dziewczynę do Turcji.

– Powtarzał, że musi mnie na nowo wychować, bo wszystko robię w niewłaściwy sposób. Robiłam wszystko aby mu się przypodobać…

 

Maltretowana Natasza nie mogła kontaktować się z rodziną, opuszczać domu, stosować antykoncepcji. Co najmniej dwukrotnie zaszła w ciążę. Przez ograniczenie jedzenia ważyła 38 kilogramów. Bicie i gwałty były na porządku dziennym, nawet gdy była w połogu. Uwięzionej kobiecie próbował pomóc dorosły syn Wieczysława, ale oprawca znalazł swoją ofiarę, skatował za karę i porwał ponownie.

Wykończona wieloletnim uwięzieniem Natasza wybłagała pomoc medyczną dopiero, gdy dostała krwotoku. Lekarzom w tureckim szpitalu opowiedziała co się dzieje, a ci na szczęście uwierzyli kobiecie. Ponieważ Wieczysław przetrzymywał ich córki na wypadek, gdyby chciała uciec, personel polecił ojcu przywieźć córki do badań do szpitala. Policja zabrała dziewczynki i wywieźli je do ośrodka dla ofiar przemocy, w którym czekała już ich matka.

Biznesmenowi udało się uciec, ale jest poszukiwany przez policję.

 

Autor: Paulina K.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl