Blog
Zaginieni Przed Laty

50-letnia turystka została zgwałcona-znieczulica przechodni

50-letnia turystka została zgwałcona-znieczulica przechodni

50-letnia turystka została zgwałcona na Majorce. Kobieta leżała na ulicy nieprzytomna, kiedy wiele osób przechodziło koło niej, nie reagując. Znieczulica społeczeństwa.

50-letnia turystka

50-letnia turystka z Wielkiej Brytanii spędzała swój urlop w imprezowym kurorcie Pleya de Palma na Majorce. To miejsce jest bardzo popularne zwłaszcza z imprez do białego rana oraz miłośników trunków. Do zdarzenia doszło w nocy z 7/8 sierpnia 2021 roku. Około godziny 3:00 nad ranem na ulicy Miquel Pellisa w Las Maravillas. Kilka osób widziało, jak około 40-letni mężczyzna podszedł do nieprzytomnej 50-latki, która leżała na ulicy i zaczął ją gwałcić. Tymczasem tylko garstka osób zareagowała na koszmar kobiety.

50-letnia turystka została zgwałcona-znieczulica przechodni
Pixabay.com

Przypadkowi świadkowie, zatrzymali mężczyznę i wezwali policję. Gdy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, 50-latka cały czas była nieprzytomna. Nie reagowała na żadne bodźce, a jej ubranie było rozerwane. Karetka zabrała turystkę do szpitala. Jej dalsze losy są nieznane.

Ustalono, że gwałciciel to 40-latek pochodzący z Niemiec. Sprawcę przewieziono na komisariat i przesłuchano, w rezultacie trafił do aresztu. Trwa dochodzenie w tej sprawie, a o jego dalszych losach zadecyduje sąd.

Źródło: 50-letnia turystka zgwałcona w wakacyjnym raju. Leżała nieprzytomna na ulicy. Ludzie po prostu szli dalej (msn.com)

Turystka zgwałcona na Majorce. Leżała nieprzytomna, a ludzie się przyglądali (citybuzz.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl