Blog
Zaginieni Przed Laty

Przed Sądem w Bonn znaleziono ludzką głowę

Przed Sądem w Bonn znaleziono ludzką głowę

Przed Sądem w Bonn znaleziono ludzką głowę. Mundurowi zabezpieczyli znalezisko i aresztowali mężczyznę, który je tam podrzucił. 38-letni Hanas H. siedział zaledwie kilka metrów dalej.

Przed Sądem w Bonn

Do wstrząsającego zdarzenia doszło 28 czerwca 2022 roku. Przed budynkiem Sądu Okręgowego w Bonn w Niemczech o godzinie 17:40 dziwnie zachowujący się mężczyzna położył przed drzwiami pakunek. Z reklamówki wystawała część głowy i włosy. Na miejsce zostały wezwane odpowiednie służby. Mundurowi zabezpieczyli ludzką głowę do dalszych badań i aresztowali mężczyznę, który ją tam przyniósł. 38-letni mężczyzna siedział kilka metrów dalej i obserwował. Wyglądał, tak jakby czekał na aresztowanie, nie stawiał oporu podczas zatrzymania.

 

Na miejscu zdarzenia pracę podjęła miejscowa policja we współpracy z wydziałem zabójstw. – Dokonamy oględzin obu miejsc i przesłuchamy tymczasowo aresztowanego – mówił rzecznik policji w Bonn Robert Scholten w wywiadzie z mediami.

Odnaleziono resztę ciała

Bardzo szybko udało się odnaleźć resztę ciała zamordowanego człowieka. Jego szczątki porzucone były kilkaset metrów dalej, na brzegu rzeki Ren, w pobliżu fortyfikacji Alter Zoll. Głowa należy do bezdomnego 44-letniego Libijczyka. Szczątki mężczyzny zostały zabezpieczone do sekcji zwłok. Ustalono, że zatrzymany 38-latek jest również osobą bezdomną i jest bardzo znany policji z przestępstw narkotykowych.

Przed Sądem w Bonn znaleziono ludzką głowę
zdjęcie ze strony www.se.pl

Jak donosi “Bild”, Hasan H. nie zamordował swojego kolegi. Libijczyk cierpiał na poważną chorobę, która prawdopodobnie doprowadziła do jego śmierci.

Po śmierci Murada, 38-latek w stanie odurzenia narkotykami odciął koledze głowę i włożył ją do reklamówki, z którą się pojawił przed sądem. Makabryczny pakunek zauważyli przerażeni świadkowie zdarzenia i poinformowali o wszystkim służby.

Źródło: Odcięta LUDZKA GŁOWA przed Sądem Okręgowym w Bonn. 38-latek zatrzymany 29-06-2022 – Planeta

Niemcy. Przed wejściem do sądu w Bonn znaleziono ludzką głowę, aresztowano podejrzanego o morderstwo – TVN24

Bonn. Przechodnie znaleźli ludzką głowę. 38-latek maszerował z nią przez miasto | Wiadomości Radio ZET

Ludzka głowa przed sądem w Niemczech. Trwa dochodzenie (polskiobserwator.de)

Makabryczne odkrycie w Bonn! Odcięta głowa przed sądem (wpolityce.pl)

Niemcy. Mężczyzna odciął koledze głowę. Służby: nie doszło do zbrodni (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl