Blog
Zaginieni Przed Laty

42-latka próbowała targnąć się na swoje życie. Udało się ją uratować

Na koniec podziękowała funkcjonariuszom za uratowanie życia.

42-latka próbowała targnąć się na swoje życie. W związku z tym mundurowi wraz z bliskimi kobiety szukali zaginionej. Na szczęście udało się ją uratować.

42-latka

Do zdarzenia doszło po południu w środę 11 sierpnia 2021 roku.  Policjanci z III komisariatu przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że 42-latka zamieściła na portalu społecznościowym wpis o zamiarze popełnienia samobójstwa. Z relacji rodziny wynikało, że kobieta nagle wyszła z domu i odjechała samochodem.

42-latka próbował wtargnąć się na swoje życie. Udało się ją uratować
Pixabay.com

W akcję poszukiwawczą natychmiast zaangażowano policjantów z komisariatu oraz kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Mundurowi bardzo szybko odnaleźli pojazd należący do kobiety przy wjeździe do lasu w okolicy Lublina. Policjanci wspólnie z rodziną zaczęli przeszukiwać teren kompleksu leśnego.

Na koniec podziękowała funkcjonariuszom za uratowanie życia.
Pixabay.com

Kryminalni po przejściu blisko 3 kilometrów w głąb lasu zauważyli w zaroślach leżącą osobę. Była to zaginiona 42-latka. Kobieta próbowała targnąć się na swoje życie. Jak się okazało, podczas samobójczego zamachu zerwał się pasek, a 42-latka upadając, uderzyła głową o podłoże, w rezultacie straciła przytomność na kilka minut. Mieszkanka Lublina nie mogła poruszać się o własnych siłach. Kryminalni udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali zespół ratownictwa medycznego. Kobieta została odwieziona do jednego z lubelskich szpitali i trafiła pod opiekę lekarzy.

Z pewnością szybka reakcja mundurowych i natychmiastowe poszukiwania uratowały kobietę przed śmiercią. Na koniec 42-latka podziękowała funkcjonariuszom za uratowanie życia.

 

Źródło:Próbowała targnąć się na życie, desperatkę odnaleźli policjanci : Lublin112.pl – Wiadomości z Lublina i regionu. Ważne informacje z kraju

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl