Blog
Zaginieni Przed Laty

4-letnia Freya powiesiła się na drzewie. Okropna tragedia

4-letnia Freya powiesiła się na drzewie. Okropna tragedia

4-letnia Freya podczas zabawy powiesiła się na drzewie. Okropna tragedia, z którą zmierzyła się rodzina. Ta rozpacz nie ma końca.

4-letnia Freya

Kochani zdarzenie, które Wam dzisiaj opiszemy, rozrywa serce z żalu. Czy tej tragedii można było uniknąć? Pamiętajmy jedno, małe dzieci są wszędzie, ich ciekawość życia nie ma końca. Wystarczy chwila nieuwagi i może być o krok od tragedii, ale są takie zdarzenia, na które nie mogliśmy mieć wpływu.

4-letnia Freya powiesiła się na drzewie. Okropna tragedia
Zdjęcie z GoFundMe

4-letnia Freya kilka dni wcześniej została starszą siostrą bliźniąt. Dziewczynka była bardzo dobrze przygotowana do roli starszej siostry. Od samego początku Freya pokochała te maleństwa całym sercem. Jednak nikt nawet przez krótką chwilę nie pomyślał, że ta zgodna i kochająca się rodzina, wkrótce przeżyje okropną tragedię, która zmieni ich dotychczasowe życie na zawsze.

4-letnia Freya powiesiła się na drzewie. Okropna tragedia
Zdjęcie z: GoFundMe

Tragedia 4-letnia Freya i nieszczęśliwy wypadek

Do niewyobrażalnej tragedii doszło we wrześniu 2019 roku. Tamtego tragicznego dnia Freya bawiła się przed domem sąsiada w Upper Heyford w Oxon w Wielkiej Brytanii. 4-latka jeździła na rowerku, znudzona jazdą, postanowiła zmienić zabawę, zaczęła wspinać się na drzewo. W pewnym momencie paski od jej różowego kasku rowerowego zaczepiły się o drzewo i dziewczynka zaczęła się dusić.

„Kora na pniu tego drzewa, była pozbawiona rowków i nierówności, dlatego było na nim dość ślisko, jak na wspinanie się bez odpowiedniego obuwia. Po prostu dziecko wspinało się na drzewo i prawdopodobnie utraciło równowagę, co spowodowało, że kask utknął pomiędzy gałęziami. Natomiast paski kasku ją dusiły. To okrutne i niesprawiedliwe, ale wygląda to na nieszczęśliwy wypadek”.– powiedział policjant Bryn Smith, jak poinformowało Daily Mail.

4-letnia Freya nie żyje

Tamtego strasznego wrześniowego dnia mama 4-latki zobaczyła karetkę na końcu drogi, od razu poczuła, że zdarzyło się coś strasznego. Wtedy ojciec dziewczynki-Chris wszedł do domu i powiedział: „Freya powiesiła się na drzewie”. Dla rodziców ten czas był bardzo okrutny i niesprawiedliwy. Jeszcze kilka godzin wcześniej byli w siódmym niebie… Mieli wszystko, o czym mogła tylko pomarzyć niejedna rodzina… I nagle w jednej chwili zawalił im się cały świat.

4-letnia Freya powiesiła się na drzewie. Okropna tragedia
Pixabay.com

Rodzina wiele godzin spędziła w szpitalu, modląc się, żeby ich córeczka przeżyła i wróciła z nimi do domu. Niestety los był dla nich okrutny po dwóch dniach spędzonych w szpitalu, lekarze uznali Freyę za zmarłą. Żałoba bezlitośnie rozrywała matce serce. Dla rodziców nieodwracalnie w jednej chwili zawalił się cały świat.

Rozpacz bez końca

„Aż do tego momentu nigdy nie miałam w życiu myśli samobójczych” – powiedziała w mediach Elise mama małej dziewczynki. „Budzę się i wiem, że znów czeka mnie ta bolesna codzienność. Boję się zasnąć z powodu koszmarów, boję się obudzić z powodu strasznego bólu i wspomnień”.

Patrząc, jak młodszy brat i siostra Freyi zdrowo rosną, Elisa powiedziała w rozmowie z mediami: „Widzę w nich Freyę. Jej cechy i wygląd i wszystko to bez niej, nie ma jej przy nich. Odczuwamy jej brak w każde urodziny, czy Boże Narodzenie. Takie chwile stały się dla nas torturą”.

Matka kontynuuje: „Daliśmy Freyi miłość i życie, o którym my, jako dzieci mogliśmy tylko marzyć. Była i nadal jest naszym światem. Zastanawiam się, czy kiedykolwiek sobie z tym poradzimy, ponieważ jesteśmy w rozsypce. Jednak ze względu na bliźniaki mam nadzieję, że pewnego dnia znajdziemy sposób, by poradzić sobie z tą stratą”

Bezlitosne krytyki

Niestety pomimo głębokiej rozpaczy rodzina małej Freyi zmaga się z krytyką innych. Większość osób zaczęła oceniać ich umiejętności rodzicielskie. Oceniając i zarzucając im, gdzie byli w chwili tego zdarzenia i jak mogli dopuścić do tej tragedii… Ale pamiętajmy, że taka sytuacja mogła spotkać wielu z nas…

Mała Freya była kochana całym sercem przez rodziców. Do dnia dzisiejszego nie umieją pogodzić się z tą straszną tragedią. Freya była ich małą i ukochaną księżniczką, która dawała im każdego dnia wiele radości w życiu. Teraz życie stało się dla bliskich puste i nic nie może wypełnić tej okropnej straty. Bolesny wpis można przeczytać na stronie Fb mamy dziewczynki… Wszystkie zapisane tam słowa rozrywają serce na pół i nie da się powstrzymać łez.

Źródło: Czteroletnia dziewczynka przypadkowo powiesiła się na drzewie w dziwnym wypadku zaledwie kilka dni po tym, jak została siostrą bliźniaków (newsner.com)

Wielka Brytania: dziewczynka powiesiła się na gałęzi (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Fran Drescher – aktorka zgwałcona na oczach swojego męża (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl