Blog
Zaginieni Przed Laty

35-letni Polak zaginął na Maderze – jego losy wciąż są nieznane

35- letni Polak zaginął na Maderze jego losy wciąż są nieznane

35-letni Polak zaginął – jego losy wciąż są nieznane. Mężczyzna wyszedł tylko pobiegać i już nie wrócił. Trwają poszukiwania zaginionego Polaka, który zaginął na należącej do Portugalii – Maderze.

Zaginiony

35- letni Polak Michał Kozek pochodzi z Mielca, ale mieszka na stałe w Szwajcarii w miejscowości Gockhausen. Kilka dni temu razem z żoną i dwójką dzieci wyjechali na urlop na należącą do Portugalii – Maderę. Zakwaterowali się w hotelu Savoy Saccharum Resort & Spa w miejscowości Calheta na południu wyspy. 7 lipca 2021 roku około godziny 18:00 mężczyzna wyszedł tylko pobiegać i już nie wrócił. Od tamtej pory jego losy pozostają nieznane.

35- letni Polak zaginął na Maderze jego losy wciąż są nieznane
Michał Kozek

 

W związku z tym zrozpaczona rodzina natychmiast zgłosiła zaginięcie 35-latka na policję. Polak miał ze sobą telefon, lecz pomimo wielu prób policji nie udało się go namierzyć. W hotelu wciąż czeka na niego zrozpaczona żona i dwójka dzieci…

 

35- letni Polak zaginął na Maderze

Cały czas trwają intensywne poszukiwania Michała. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się również 22 zespoły obrony cywilnej, straż pożarna oraz policja. Do poszukiwań użyto specjalnych psów tropiących, dronów oraz helikopter. Pomimo działań i ogromnego zaangażowania wielu osób nie wiadomo tak naprawdę, co wydarzyło się tamtego dnia, gdy mężczyzna poszedł pobiegać.

35- letni Polak zaginął na Maderze jego losy wciąż są nieznane
Michał Kozek

35-latek prawdopodobnie pokonał w dniu zaginięcia część trasy wchodzącej w zawody Madeira Island Ultra Trail, która liczy 115 kilometrów. Służby sprawdziły drogę, jaką miał pokonać Polak, jak również okoliczne ścieżki wokół głównego szlaku. W tym przypadku poszukiwania są utrudnione przez górzysty teren i dziką roślinność.

Nieustanne poszukiwania

O zaginięciu obywatela Polski został poinformowany również Wydział Konsularny Ambasady RP w Lizbonie. Placówka jest w kontakcie z Sekretarzem Generalnym rządu Madery ds. Zdrowia i Ochrony Cywilnej.

W dniu zaginięcia Michał Kozek był ubrany w strój sportowy do biegania: niebieską koszulkę, czarne spodenki i fioletowe buty. Mężczyzna ma 182 cm wzrostu, włosy ciemne, waga około 75 kilogramów, oczy niebieskie.

Kilkadziesiąt osób od kilku dni przeczesuje trudny, górzysty teren portugalskiej wyspy Madera, szukając nieustannie zaginionego Polaka. Gdzie jest zaginiony Polak? Jakie są jego losy? Na te pytania wciąż wiele osób szuka odpowiedzi.

 

Źródło:Polak wyszedł pobiegać i nie wrócił. 35-latek zaginął na Maderze (msn.com)

Madera: zaginął Polak Michał Kozek. 35-latek był na wakacjach (fakt.pl)

Smutna historia na Maderze. Zaginął Polak. Był na wakacjach z rodziną – o2 – Serce Internetu

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Martyna

Czy jakiekolwiek nowe informacje się pojawiły?

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl