Blog
Zaginieni Przed Laty

3-letnia dziewczynka zaginęła bez śladu. Zbrodnia prawie doskonała.

3-letnia dziewczynka zaginęła bez śladu- Przerażająca prawda

3-letnia dziewczynka zaginęła bez śladu. Przerażająca prawda. Po 6 latach od zaginięcia małej dziewczynki, siostry przerwały milczenie.

3-latka

3-letnia dziewczynka i historia jej zaginięcia porusza nawet osoby o bardzo mocnych nerwach. Coraz częściej mówi się o krzywdach, jakie doznały dzieci, o rodzicach, którzy krzywdzą bezdusznie swoje pociechy. W takiej chwili nie potrafimy milczeć.

Wszystko wydarzyło się w 2011 roku w Vadis w Wirginii Zachodniej. Lena Marie Lunsford Conway miała męża- Ralpha, który bardzo rzadko pomieszkiwał u żony, ponieważ ich małżeństwo nie uchodziło za udane. Kobieta była matką trzech córek, 9-letnich bliźniaczek oraz najmłodszej 3-letniej Aliayah.

3-letnia dziewczynka zaginęła bez śladu- Przerażająca prawda
Fot. 3-letnia dziewczynka

Zaginięcie

Pewnego dnia 2011 roku Ralph został na noc w domu swojej żony. Dziewczynki nie nacieszyły się jednak długo towarzystwem ojca, ponieważ mężczyzna zażył dopalacze i zasnął. Ralph przebudził się dopiero następnego dnia rano i od razu wyszedł do pracy. Kiedy wrócił do domu, roztrzęsiona Lena poinformowała go, że ich 3-letnia córka Aliayah zaginęła.

Zgłoszenie zaginięcia

Kobieta zgłosiła na policję zaginięcie córki. Lena zeznała, że około 9:00 rano poszła obudzić najmłodszą córkę, ale nigdzie jej nie było, jej łóżko było puste. Najbardziej zaskakujące było to, że kobieta o zaginięciu córki powiadomiła policję dopiero około południa. Dlaczego tak długo zwlekała? Przecież zaginęło małe dziecko.  Podczas przesłuchania Ralph zeznał, że jego żona nie stroniła od narkotyków.

Poszukiwania

3-letnia dziewczynka przepadła bez śladu. Do poszukiwań zaangażowało się wielu mieszkańców. W mediach, aż huczało o zaginięciu małej Aliayah. Mundurowi prowadzili poszukiwania na dużą skalę, jednak dziewczynka jakby zapadła się pod ziemię. Czas mijał nieubłaganie, a losy dziewczynki wciąż były nieznane. Poszukiwania nie przynosiły oczekiwanego efektu i okazały się wielką porażką.

3-letnia dziewczynka zaginęła bez śladu- Przerażająca prawda
Fot. 3-letnia dziewczynka

Siostry

Siostry Aliah po jej zaginięciu były bardzo przerażone i milczały, jednak ich zachowanie wskazywało, że siostry coś ukrywają. Ojciec dziewczynek-Ralph zeznał na policji, że córki zachowują się bardzo dziwnie. Tak jakby były „zaprogramowane”. Co miał wtedy na myśli? Czy 9-letnie siostry skrywały tajemnicę zaginięcia Aliayah?

Kilka lat później

Mijały dni, miesiące i lata od zaginięcia 3-letniej dziewczynki. Śledczy nie mieli żadnego punktu zaczepienia. Wiele osób podejrzewało matkę, jednak nie było na to żadnych dowodów, że mogła skrzywdzić córkę. Dziewczynka rozpłynęła się w powietrzu… Chociaż śledztwo trwało bardzo długo i intensywnie, nie przyniosło rezultatu. Dopiero po 6 latach od zaginięcia Aliayah wyszło na jaw, dlaczego siostry dziwnie się zachowywały po zaginięciu ich małej siostrzyczki.

Prawda

6 lat po zaginięciu małej Aliayah w 2017 roku siostry przerwały milczenie. Zeznały, że widziały jak ich matka rano w dniu rzekomego zaginięcia dziewczynki, uderza Aliayah z całą siłą drewnianą listwą. Biła ją po całym ciele jak oszalała, nie zwracając uwagi na płacz dziecka. Opamiętała się, dopiero kiedy córka straciła przytomność. Siostry próbowały ją ratować, zaniosły brutalnie pobitą siostrę do łóżka i próbowały opatrzyć jej rany. Po chwili zauważyły, że głowa małej Aliayah jest jak gąbka. Kiedy zorientowały się, że 3-latka nie oddycha, pobiegły po matkę. Lena wsadziła ciało dziewczynki do kosza na pranie i samochodem wywiozła zwłoki w nieznane miejsce. Z zimną krwią zamordowała swoją malutką i niewinną córeczkę.

Strach

Starsze siostry wcześniej bały się powiedzieć o tym policji, ponieważ myślały, że matka również je zabije tak jak małą Aliayah. Dziewczynki bały się matki, ponieważ miały przed oczami obraz jak zabija ich siostrę.

Lena skrywała mroczną tajemnicę, gdzie ukryła zwłoki swojej córeczki. Bez wątpienia ta kobieta to potwór w ludzkiej skórze.

Morderczyni

3-letnia dziewczynka zaginęła bez śladu- Przerażająca prawda
Fot. Lena

W trakcie przesłuchań śledczy dowiadywali się coraz okrutniejszych rzeczy. Okazało się, że matka znęcała się nad Aliayah każdego dnia, biła córkę za wszystko, również za najmniejsze nieposłuszeństwo.

Zwłoki swojej maleńkiej córeczki Lena wywiozła do lasu i tam ukryła. Bezduszna morderczyni nigdy już nie wyjdzie z więzienia – została skazana na dożywocie.

Źródło: 3-letnia dziewczynka zaginęła bez śladu. Po 6 latach siostry wyznały straszną prawdę. (webniusy.com)

Zaginionej 3-latki szukało wielu ludzi. Dopiero po latach jej siostry wyjawiły straszną prawdę. (webniusy.com)

3-latka przepadła bez śladu. Prawda wyszła na jaw po latach | Popularne

Zabójstwo Aliayah Lunsford. Matka Lena Marie Lunsford Conway wyniosła ciało córki do lasu (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl