Blog
Zaginieni Przed Laty

18-letni pedofil karany za gwałt zaatakował ponownie!

18-letni pedofil karany za gwałt zaatakował ponownie!

18-letni pedofil karany za gwałt zaatakował ponownie! Funkcjonariusze z Rudy Śląskiej zatrzymali młodego sprawcę, który zaatakował 8-letnią dziewczynkę w windzie. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

18-letni pedofil

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Rudzie Śląskiej. Było o krok od tragedii! Tamtego dnia 18-letni rudzianin śledził 8-letnią dziewczynkę, która wracała do domu po zajęciach szkolnych. Młody mężczyzna wszedł za nią do klatki schodowej i windy. Kiedy był już z dziewczynką sam na sam, zaatakował. Przycisnął dziecko do ściany i zaczął dotykać. Dziewczynce udało się wyrwać z rąk napastnika i zaczęła głośno wołać o pomoc. W związku z tym przepłoszony napastnik uciekł.

Funkcjonariuszom z Rudy Śląskiej udało się bardzo szybko zatrzymać 18-latka. Mężczyzna w czerwcu 2021 roku wyszedł po trzech latach z poprawczaka po tym, jak zgwałcił 9-latkę. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

-Dzięki dokładnemu opisowi, jaki przekazała nam ta dziewczynka, zdołaliśmy szybko namierzyć i zatrzymać 18-latka jeszcze tego samego dnia – przekazał w wywiadzie z mediami asp. szt. Arkadiusz Ciozak z KMP w Rudzie Śląskiej.

18-letni pedofil karany za gwałt zaatakował ponownie!
zdjęcie ze strony www.polsatnews.pl

Młodociany przestępca

W piątek 26 listopada 2021 roku sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Niestety, zatrzymany ma na sumieniu znacznie więcej. Według ustaleń Funkcjonariuszy policji młody pedofil w ostatnich tygodniach śledził dwie inne dziewczynki. Jedną z nich zaczął gonić, lecz udało się jej uciec.

-Nastolatek nie figurował w Rejestrze Sprawców Przestępstw na tle seksualnym, ponieważ w chwili popełnienia pierwszego takiego przestępstwa był osobą niepełnoletnią. Mieliśmy jednak informację, że opuścił zakład poprawczy po osiągnięciu pełnoletniości i wzięliśmy to pod uwagę podczas typowania sprawcy – dodał policjant w rozmowie z “Polsat News”.

Zatrzymanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Obecnie śledczy ustalają, czy ofiar nie było więcej.

Źródło: Młody pedofil napastował dziewczynkę. Był karany za gwałt (msn.com)

Ruda Śląska. 18-letni pedofil zaatakował dziewczynkę w windzie. Dziecko opowiedziało wszystko rodzicom | Dziennik Zachodni

Ruda Śląska. 18-latek napastował 8-letnią dziewczynkę. Wcześniej zgwałcił 9-latkę – Polsat News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Etan Patz-chłopiec z kartonu na mleko (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl