Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono zwłoki dziecka ukryte w ruinach mleczarni

Znaleziono zwłoki dziecka ukryte w ruinach mleczarni. Makabrycznego odkrycia dokonała grupa dzieci, która bawiła się nad rzeką Kaczawa, w okolicy wału przy ul. Konduktorskiej.

Znaleziono zwłoki dziecka

Do makabrycznego odkrycia doszło w godzinach popołudniowych 13 maja 2023 roku nad rzeką Kaczowa w Legnicy. Bawiąca się tam grupka dzieci w pewnym momencie zauważyła ogromny rój much. Dzieci postanowiły sprawdzić, co przyciągnęło tak licznie owady. Okazało się, że w miejscu gdzie był rój much w ruinach dawnej mleczarni leżą nieudolnie ukryte zwłoki dziecka. Były one owinięte w poszewkę od poduszki i lekko przysypane gruzem. Zwłoki były już w stanie zaawansowanego rozkładu i miały ślady podpalenia.

O wszystkim została natychmiast powiadomiona policja. Lokalne media początkowo podawały, że jest to ciało 6-letniego dziecka.

 

Organy ścigania do czasu przeprowadzenia sekcji zwłok, która została zaplanowana na wtorek, 16 maja, odmawiają udzielania komentarza w tej sprawie. Wszystko ma wyjaśnić dopiero sekcja zwłok.

Prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem zabójstwa.

Pixabay.com

 

“Ciało było owinięte i znajdowało się w stanie znacznego rozkładu, w związku z tym podczas pierwszych czynności nie było możliwe ustalenie danych dotyczących osoby, ani wieku. Wykluczam, że to był noworodek, natomiast jeżeli chodzi o wiek, na chwilę obecną nie potwierdzam też informacji, że było to sześcioletnie dziecko” – przekazała prok. Lidia Tkaczyszyn z legnickiej Prokuratury Okręgowej dla portalu Lca.

Źródło: Makabryczne odkrycie w Legnicy. Dzieci odnalazły zwłoki zawinięte w poszewkę (msn.com)

Legnica. Przy ulicy Konduktorskiej znaleziono zwłoki owinięte w poszewkę (fakt.pl)

Bawiły się nad rzeką. Dzieci dokonały makabrycznego odkrycia w Legnicy – WP Wiadomości

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Martwy noworodek znaleziony na wysypisku śmieci w Zabrzu (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl