Blog
Zaginieni Przed Laty

Zgwałcił małoletnią siostrę

Zgwałcił małoletnią siostrę

Zgwałcił małoletnią siostrę. 24-latek dopuścił się dwukrotnego gwałtu na siostrze. Mężczyzna próbował zrobić to po raz trzeci. Jest prawomocny wyrok.

Zgwałcił małoletnią siostrę

8 listopada 2022 roku Sąd Apelacyjny w Rzeszowie utrzymał karę 6 lat pozbawienia wolności dla 24-letniego Jarosława K. Mężczyzna przemocą dwukrotnie zgwałcił swoją siostrę, która była poniżej 15. roku życia. Jarosław K. oprócz bestialskiego czynu próbował jeszcze raz zgwałcić siostrę. Z ustaleń śledczych wynika, że 24-latek użył siły, by zgwałcić. Przytrzymywał, szarpał, ciągnął za włosy, gdy bezbronna dziewczynka próbowała się bronić.

6 lat więzienia za gwałt?

Sąd I instancji zasądził dla pokrzywdzonej nawiązkę w wysokości 5 tys. złotych oraz zakaz kontaktowania i zbliżania się do niej na odległość mniejszą niż 20 metrów na okres sześciu lat.

Czy to wszystko ma załagodzić traumę tej dziewczynki?

Do brutalnych gwałtów dochodziło w okresie 2019-2020. Mężczyzna usłyszał zarzuty z art. 197 KK., paragraf 1, który dotyczy gwałtu, oraz paragraf 3, punkt 2 i 3, które dotyczą gwałtu wobec osoby małoletniej poniżej 15. roku życia oraz gwałtu wobec siostry, czyli kazirodztwa. Za te czyny Kodeks karny przewiduje kary od trzech do 12 lat więzienia.

Zgwałcił małoletnią siostrę
Pixabay.com

Sąd Okręgowy w Krośnie skazał Jarosława K. w grudniu 2021 roku na sześć lat pozbawienia wolności. Od tego wyroku odwołała się obrona. Jak wynika z wokandy, chodziło o zmianę kwalifikacji czynu. Sąd Apelacyjny po rozpoznaniu sprawy utrzymał we wtorek (8.11) wyrok sądu I instancji.

Źródło: Zgwałcił małoletnią siostrę. Jest prawomocny wyrok (msn.com)

Krosno: 24-letni Jarosław K. skazany za gwałcenie nieletniej siostry (fakt.pl)

Jarosław K. dwukrotnie zgwałcił swoją małoletnią siostrę. Sąd Apelacyjny w Rzeszowie utrzymał karę dla 24-latka – Rzeszów, Super Express (se.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Zemsta agresywnego kierowcy w Warszawie. W ruch poszła maczeta (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl