Blog
Zaginieni Przed Laty

Zemsta agresywnego kierowcy w Warszawie. W ruch poszła maczeta

Zemsta agresywnego kierowcy w Warszawie. W ruch poszła maczeta

Zemsta agresywnego kierowcy w Warszawie. W ruch poszła maczeta. Przyczyna wściekłości agresora? Kierowca za wolno zmieniał pas ruchu.

Zemsta agresywnego kierowcy

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 36-latka podejrzanego o groźby karalne, umyślne uszkodzenie mienia i przywłaszczenie samochodu. Agresywny 36-latek posiadał maczetę, którą uszkodził BMW poszkodowanego kierowcy. Powód? Według zatrzymanego nie spodobał mu się sposób podróżowania kierowcy BMW, który jechał trasą S2.

Zemsta agresywnego kierowcy w Warszawie. W ruch poszła maczeta
Pixabay.com

Jak się okazuje, ursynowscy kryminalni mieli już do czynienia z 36-latkiem wiele razy. Mężczyzna jest mieszkańcem tej dzielnicy i w przeszłości siedział w więzieniu za groźby karalne, również za rozboje, pobicia, narkotyki i niestosowanie się do sądowych zakazów. Odbyte kary nie nauczyły agresora pokory, który ignorował przepisy prawa.

Mężczyzna pod koniec lipca 2021 roku jechał pożyczoną od swojej znajomej skodą octavią. Niestety później nie chciał jej oddać. Kiedy właścicielka upomniała się, by 36-latek zwrócił jej samochód, agresor zagroził jej, że ją zabije. Kobieta już więcej nie nalegała na zwrot auta, ale całą sytuację zgłosiła na policję z obawy o swoje życie.

Maczeta

36-letniemu Mariuszowi Ł. jadącemu lewym pasem trasą S2 nie spodobało się, że jadące przed nim zabytkowe auto marki BMW za późno zjechało na prawy pas. Wściekły Mariusz Ł. podczas zjazdu z trasy na ulicę Puławską w kierunku Ursynowa, zajechał drogę bmw. W ten sposób zmusił kierowcę do zatrzymania się. Następnie wysiadł z auta z kilkudziesięciocentymetrową maczetą i zaczął nią uderzać w maskę i słupki zabytkowego, drogiego auta, w którym znajdował się przerażony pokrzywdzony ze swoją żoną. Agresor w trakcie swojego szału groził, że ich zabije. Gdy wyładował swoje emocje na zabytkowym aucie, wrócił do skody i odjechał. Kierowca zniszczonego BMW zgłosił na policję całe zajście.

Zemsta agresywnego kierowcy w Warszawie. W ruch poszła maczeta
Pixabay.com

Mundurowi po kilku dniach zatrzymali 36-letniego agresora na ulicy Liwskiej na warszawskim Targówku. Podejrzany poruszał się wtedy volkswagenem. Podczas kontroli, okazało się, że ma dwa aktualne, sądowe zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujące do 2027 roku.

Mundurowi z nakazem sądowym przeszukali mieszkanie 36-latka. Znaleziono w nim kluczyki od skody, a w niej maczetę, która uszkodził zabytkowe BMW. Sprawca usłyszał zarzuty. Za groźby karalne, umyślne uszkodzenie mienia, przywłaszczenie samochodu skoda octavia oraz naruszenie sądowych zakazów grozi mu co najmniej 5 lat więzienia.

Źródło:Warszawa: kierowca za wolno zmieniał pas. W ruch poszła maczeta! – Motoryzacja w INTERIA.PL

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl