Blog
Zaginieni Przed Laty

Matka zastępcza sprzedawała dzieci pedofilom

Matka zastępcza sprzedawała dzieci pedofilom

Matka zastępcza biła, głodziła dzieci i sprzedawała je pedofilom na godziny. Koszmar dziesięciorga dzieci.

Matka zastępcza

W ostatnich dniach w Poznaniu funkcjonariusze policji zatrzymali 52-letnią Ukrainkę. Kobieta jest matką zastępczą, która opiekowała się dziesięciorgiem dzieci. Jednak zamiast opieki 52-letnia Switłana P. zgotowała dzieciom istne piekło.

Kobieta biła dzieci, głodziła je i sprzedawała pedofilom na … godziny! Koszmar…

Switłana P. przyjechała do Polski 12 marca 2022 roku. 52-latka od ponad 20 lat jest matką zastępczą. Opiekowała się w Poznaniu dziećmi w wieku od 4 do 16 lat.

W Polsce zaopiekowało się nią polskie małżeństwo, które również było dla innych dzieci rodziną zastępczą. Małżonkowie pomogli 52-latce zapisać dzieci do szkół, zapewnili im warunki do nauki i życia. Dzieci Switłany zostały zaproszone nawet do ich domu. Któregoś dnia dzieciaki czując się bezpiecznie u osób, które wyciągnęły do nich pomocną dłoń, otworzyły się przed polską rodziną i opowiedziały straszne rzeczy. Między innymi, że Switłana je bardzo bije i głodzi, a nawet wkłada im pampersy z kupą do buzi. Dzieci opowiadając o wszystkim, były bardzo przerażone.

Małżonkowie postanowili, że powiadomią o wszystkim policję. Kobieta została zatrzymana, lecz cały czas zaprzeczała oskarżeniom.

Zarzuty

Śledczy postawili Switłanie P. dziesięć zarzutów… Po jednym na każde dziecko. Zarzuty dotyczą psychicznego i fizycznego znęcania się nad dziećmi ze szczególnym okrucieństwem. Z ustaleń śledczych wynika, że kobieta biła dzieci po plecach, twarzy, nogach i rękach. Jej czyny były coraz bardziej bestialskie… 52-latka zmuszała dzieci do klęczenia w kącie całą noc. Zabraniała im jeść, pić i korzystać z toalety. 6-letniej dziewczynce wyrywała włosy, a do ust wpychała pieluchę zabrudzoną moczem i kałem. Biła tłuczkiem po głowie i rękach oraz paskiem i gałęzią. Jej okrucieństwo nie miało granic. Potrafiła nawet powiesić jednego z chłopców za nogę na drabinie. Bezduszny potwór posuwała się do coraz gorszych rzeczy. Chłopców biła po penisach. Okazało się, że piekło dzieci trwało od dłuższego czasu. Jeszcze na Ukrainie kobieta zmuszała dzieci do jedzenia zwierzęcych odchodów.

Matka zastępcza sprzedawała dzieci pedofilom
Pixabay.com

Po zbadaniu dzieci przez lekarza okazało się, że były one skrajnie niedożywione. Na ciele posiadały wiele blizn i śladów pobicia. Gehenna, horror, koszmar, ból, przerażenie… 52-latka posunęła się nawet do sprzedawania dzieci na godziny pedofilom. Dzieci były bestialsko gwałcone. Policja obecnie próbuje ustalić, kim byli mężczyźni, którzy wykorzystywali dzieci seksualnie.

 

Źródło: Dramat dzieci w Poznaniu. Matka zastępcza sprzedawała je pedofilom | Wiadomości Radio ZET

Poznań. Dzieci miały bić bite i wykorzystywane seksualnie. Podejrzana 52-letnia matka zastępcza z Ukrainy – TVN24

Szokujące ustalenia policji w Poznaniu. Matka zastępcza z Ukrainy biła i sprzedawała dzieci pedofilom | Głos Wielkopolski (gloswielkopolski.pl)

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Dawn Walker zniknęła tuż po ślubie. Jej ciało znaleziono w walizce (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr

Szkoda tylko dzieci, nie wazne jakiej narodowosci ale dziecko to dziecko.. jak mozna byc takim potwoerm. w dodatku ta ukraińska szmata otrzymala pomoc od Polakow. Oby zdechla

Agnes

Z tego co wiem to dokładnie ta sama Swietłana z Ukrainy pracowała ostatno jako opiekunka do dzieci w Skane na południu Szwecji!!!

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl