Blog
Zaginieni Przed Laty

Spacerowicz znalazł torbę a w niej dziecko

Spacerowicz znalazł torbę a w niej dziecko, które było okryte ręcznikiem. Policja poszukuje matki, która pozostawiła je na pewną śmierć. Kobieta jest poszukiwana ponieważ może potrzebować pilnej pomocy lekarskiej.

Spacerowicz

18 stycznia 2024 roku w londyńskim Newham podczas spaceru z psem mężczyzna znalazł niemowlę. Dziewczynka była owinięta ręcznikiem i włożona do torby na zakupy. Dziecko przeżyło tylko dzięki reakcji spacerowicza. Policja od ponad tygodnia poszukuje matki noworodka, która porzucając na dworze maleńki dziecko naraziła je na pewną śmierć tym bardziej, że temperatura otoczenia była ujemna.

Odkrycia dokonano na skrzyżowaniu Greenway i High Street South około godziny 21:15.

Mężczyzna natychmiast poinformował pogotowie i policję. Jak wyznał policjant Simon Crick, dziecku nic się nie stało, a spacerowicz wykazał się wielkim bohaterstwem. Dziewczynka została przewieziona do szpitala. Policjanci cały czas poszukują matki dziecka.

“Nasze myśli kierują się teraz ku matce dziecka; jesteśmy niezwykle zaniepokojeni jej dobrem, ponieważ przeszła traumatyczne przeżycie i będzie potrzebować natychmiastowej pomocy lekarskiej po porodzie. Przeszkoleni lekarze i funkcjonariusze są gotowi udzielić jej wsparcia, dlatego zachęcamy ją, aby skontaktowała się telefonicznie lub udała się do najbliższego szpitala lub komisariatu policji”.

Policja prosi o kontakt każdego, kto zna jej matkę, lub ma podejrzenia jak dziewczynka się nazywa. W ciągu czterech ostatnich lat w Newham znaleziono już troje niemowląt. W 2019 roku znaleziono dziewczynkę w parku, a rok później chłopca na ulicy.

Źródło: Spacerowicz znalazł dziecko w torbie. Było zawinięte w ręcznik. Policja szuka matki dziewczynki (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl