Blog
Zaginieni Przed Laty

Sześcioro dzieci porzucone przez dwie Meksykanki!

Sześcioro dzieci porzucone przez dwie Meksykanki! Dzieci mieszkały w okropnych warunkach. Były brudne, zawszone i wygłodzone. Najmłodszy roczny chłopiec jadł własny kał. Kobiety staną przed sądem.

Sześcioro dzieci

Każdy dla swoich pociech chce jak najlepiej, jednak jak się okazuje, w wielu przypadkach nie każdy chce dla swoich dzieci jak najlepiej. Jednym z dowodów na to jest historia, o której dzisiaj napiszemy. Do niewyobrażalnego horroru dzieci doszło w Teksasie. W jednym z lokali mieszkały dwie Meksykanki – 28-letnia Riccy Padilla-Hernandez wraz z dziećmi w wieku dwóch, trzech i siedmiu lat, oraz 34-letnia Yures Molina, matka dziewięcio – i ośmiolatka oraz rocznego niemowlaka. Mieszkały tam w potwornych warunkach od dłuższego czasu, by nie powiedzieć, że od zawsze. Pewnie sprawa długo by jeszcze nie wyszła na jaw, gdyby nie to, że pewnego dnia policję w Houston powiadomił konserwator budynku, że przy basenie błąka się brudna i bosa dwulatka. Dziecko już na pierwszy rzut oka wyglądało na skrajnie zaniedbane.

Matki zaniedbywały swoje pociechy

Sześcioro dzieci porzucone przez dwie Meksykanki!

Kiedy funkcjonariusze policji przybyli na miejsce, zastali wstrząsający widok. Starszy brat dziewczynki zaprowadził mundurowych do ich mieszkania, tam zastali pozostałą czwórkę dzieci, które w mieszkaniu przebywały bez opieki dorosłych. Nie wiadomo, jak długo pozostawały same. Według policyjnych ustaleń rocznego synka Moliny funkcjonariusze znaleźli w łóżeczku. Chłopiec był tak głodny, że zjadał własne odchody. Dzieciaki były brudne i miały wszy. Jedno z nich było niepełnosprawne i potrzebowało specjalnej opieki. Kiedy w mieszkaniu przebywała policja jedna z matek- Padilla-Hernandez wróciła. Kobieta twierdziła, że była zajęta rozliczaniem podatków. Druga z matek, która według ustaleń służb jest w siódmym miesiącu ciąży, nie była obecna na miejscu. W sprawie interweniowała Służba Ochrony Dzieci.

 

Riccy Padilla-Hernandez i Yures Molina zatrzymano pod zarzutem narażenia dzieci na niebezpieczeństwo. Kobiety jednak zostały wypuszczone za kaucją. Staną przed sądem. Nie jest jasne, czy współlokatorki były krewnymi, czy tylko znajomymi.

 

Źródło: Teksas. Sześcioro dzieci żyło w potwornych warunkach. Najmłodsze z głodu jadło własny kał | Wiadomości Radio ZET

Potworne matki z Teksasu! “Dzieci były zawszone, jadły odchody” – Planeta

Dzieci były głodne i zaniedbane. Kobiety oskarżone o porzucenie sześciorga dzieci | WP parenting

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Nie żyje 5-letni chłopiec, który wpadł do studni. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl