Blog
Zaginieni Przed Laty

Gerald Ufomba Chigbu zaginął-okoliczności zaginięcia są nieznane

25-letni Gerald Ufomba Chigbu zaginął w listopadzie 2013 roku. Czy uda nam się dowiedzieć czegoś więcej na jego temat? Bez wątpienia niejednokrotnie udowodniliście nam, że z Waszą pomocą możemy więcej! Dlatego właśnie kolejny raz prosimy Was o pomoc w poszukiwaniach.

Nie zapominamy również o tych zaginionych, o których mało informacji można znaleźć w Internecie.

Gerald Ufomba zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Rodzinę, przyjaciół oraz znajomych Geralda prosimy o kontakt z Redakcją Zaginieni przed laty, w celu uzupełnienia wiadomości na jego temat! Kochani wierzymy, że jest to możliwe tylko dzięki Waszej pomocy.

Rysopis:

Ma ponad 180 cm wzrostu, czarne, mocno kręcone włosy, ciemne oczy, prostokątną twarz oraz pełne uzębienie. Jako znaki szczególne mężczyzny, w źródłach wymienia się bliznę po ranie ciętej.

 

Ufomba
Gerald Ufomba Chigbu

 

Młody mężczyzna

Gerald Ufomba Chigbu, w chwili zaginięcia miał 25 lat. Ostatni raz widziany był w listopadzie 2013 roku, najprawdopodobniej w Katowicach. Niestety, dokładna lokalizacja nie jest znana.

Nie wiemy również, w jakich okolicznościach zaginął młody mężczyzna.

Dziś, jeżeli żyje, ma około 32 lata!

Kontakt

Na zakończenie, sprawę zaginięcia Geralda prowadzi KA KMP Katowice, Referat Poszukiwań i Identyfikacji Osób, 40-038 Katowice, ul. Lompy 19
telefon: (0-32) 200 1444, adres mail: email: dyzurnykwp@policja.katowice.pl. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek informacje na temat zaginionego w 2013 roku, Gerarda Ufomba Chigbu, prosimy o kontakt z policją na wyżej wymieniony adres/numer telefonu lub na numer alarmowy – 112. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Gwarantujemy anonimowość!

Źródło:

https://zaginieni.policja.pl/

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola

To mój kolega ze szkoły podstawowej… już tyle lat od zaginięcia i nic nie wiadomo. Mieszkał wtedy w Superjednostce, chodził do teraźniejszej Szkoły Podstawowej nr 10. Wcześniej to był numer 23. Kiedyś czytałam, że zaginął ale w Gdańsku, ile w tym prawdy to nie wiem, ale czytałam o tym dobre kilka lat temu.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl