Blog
Zaginieni Przed Laty

Gwałcił wielokrotnie 9-letnią dziewczynkę i jej matkę

Gwałcił wielokrotnie 9-letnią dziewczynkę i jej matkę. 25-latek trzy razy w tygodniu dopuszczał się gwałtu na dziecku. Zapadł wyrok.

Gwałcił wielokrotnie 9-letnią dziewczynkę

 

W szwajcarskim kantonie Lucerna został skazany za wielokrotny gwałt na 9-latce 30-letni Portugalczyk.  W chwili wydania wyroku oskarżony przebywał już w więzieniu za gwałt na matce dziewczynki.

Był rok 2017 kiedy 25-letni Portugalczyk wprowadził się do mieszkania kobiety w kantonie Lucerna jako podnajemca. Mężczyzna szybko wdał się w romans z matką 9-latki i zostali parą. Dziewczynka mieszkała u mamy od niedzieli do środy, resztę dni spędzała u swojego ojca. Któregoś wieczoru, kiedy  matki nie było w domu, podnajemca kazał się rozebrać dziewczynce do naga… Następnie 25-latek po raz pierwszy zgwałcił 9-latkę.

Mężczyzna gwałtu na dziewczynce dopuszczał się trzy razy w tygodniu, grożąc, że jeśli komuś o tym powie to zabije ją i jej matkę.

25-latek wykorzystywał każdą chwilę, kiedy matki dziecka nie było w domu i bestialsko gwałcił dziewczynkę. Według sądu mężczyzna zgwałcił dziecko 34 razy, w tym po jednym w piwnicy, w samochodzie i w hotelu.

Matka i córka gwałcone

9-latka przeżywała istny horror i któregoś dnia zwierzyła się swojemu nauczycielowi. W lipcu 2020 roku  policja w Lucernie otrzymała zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Mężczyzna wtedy zaczął odbywać wyrok czterech lat i dwóch miesięcy więzienia za wielokrotne gwałty na matce dziewczynki.

Jak się okazuje figurował on w rejestrze karnym nie tylko w Szwajcarii, ale także w swoim rodzinnym kraju, w Portugalii. W czerwcu 2010 roku mężczyzna został skazany na trzy lata więzienia w zawieszeniu za gwałt.
Pixabay.com

W chwili wydania wyroku oskarżony przebywał już w więzieniu. Jako dodatkową karę do prawomocnego wyroku Sądu Kantonalnego w Lucernie z 17 września 2020 roku, mężczyzna został skazany na kolejne dziewięć lat i sześć miesięcy więzienia.

Źródło: Mężczyzna gwałcił matkę i jej 9-letnią córkę. Sąd mówi o 34 gwałtach na dziecku (msn.com)

Mężczyzna gwałcił matkę i jej 9-letnią córkę. Sąd mówi o 34 gwałtach na dziecku – WP Wiadomości

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Jason Anthony Jolkowski zaginął w drodze na miejsce spotkania. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl