Blog
Zaginieni Przed Laty

Ciało zaginionej nastolatki odnaleziono na posesji sąsiada

Ciało zaginionej nastolatki odnaleziono na posesji sąsiada. Na pytanie dlaczego zabił odpowiedział: ” To się po prostu wydarzyło!”

Ciało zaginionej nastolatki

 

59-letni Patrick Scott z Indiany przyznaje się do zabicia zaginionej nastolatki po tym, jak na jego posesji znaleziono szczątki, które później zidentyfikowano jako należące do 17-letniej Valerie Tindall.

 

 

28 listopada 2023 roku, pięć miesięcy po zaginięciu nastolatki, wydano nakaz przeszukania posiadłości Scotta po tym, jak miesiąc wcześniej stwierdzono iż ogrodzie przekopano fragment ziemi.

Na miejscu znaleziono ludzkie szczątki w pudełku owiniętym w kilka plandek. Koroner hrabstwa Rush potwierdził, że szczątki należą do zaginionej nastolatki.

Scott został oskarżony o morderstwo i osadzony w więzieniu hrabstwa Rush. Mężczyzna był sąsiadem Tindall, a także jej szefem po tym, jak zatrudnił ją w swojej firmie zajmującej się architekturą krajobrazu.

Policyjna ulotka Patricka Scotta

To on widział ją ostatni raz żywą

Scott był ostatnią osobą, która widziała nastolatkę żywą, zanim zniknęła w tajemniczych okolicznościach 7 czerwca 2023 roku.

Okazuje się, że Scott i nastolatka byli umówieni na lunch w Indianapolis 7 czerwca. Miał zabrać ją w jakieś specjalne miejsce. Nie wykluczone, że coś ich łączyło, ponieważ Scott od jakiegoś czasu był bardzo zazdrosny o Tindall. Kontrolował nawet jej telefon.

Scott po zaginięciu nastolatki był często przesłuchiwany przez śledczych. W czerwcu został nawet oskarżony o składanie fałszywych zeznań, gdy zauważyli niespójności w jego opowieści o dniu w którym ostatni raz widział zaginioną. Twierdził wtedy, że wysadził ją w mieście Homer, około pięciu mil od Arlington, i że wsiadła do pojazdu z nieznanym mężczyzną.

Odnalezione szczątki

 

Zeznania Scotta były straszne. Ze szczegółami opowiedział śledczym jak zabił dziewczynę.

Powiedział, że udusił Tindall paskiem następnie owinął jej zwłoki folią i włożył do domowej roboty pudła. Na koniec wywiózł pudło na swoją posesję i tam je porzucił. Kiedy policja zapytała go, dlaczego ją zabił, Scott powiedział: “To się po prostu wydarzyło”.

Urzędnicy przeszukali posiadłość Scotta 11 października 2023 roku, gdzie psy tropiące wyczuły zapach ludzkich szczątków w stawie na terenie posiadłości. Kiedy staw okazał się pusty, policja zauważyła, że zapach mógł zostać wychwycony przez wiatr, który nadciągał od strony skrzyni, w której znajdowały się szczątki Tindall.

Policja zażądała nakazu przeszukania posiadłości Scotta 27 listopada, a dzień później udano się na jego posesję, gdzie znalazła dwa pudełka domowej roboty. Jedno z nich zawierało zwłoki dziewczyny natomiast w drugim znaleziono dokumenty oraz kasety VHS.

 

“To nie jest wynik, na który wszyscy liczyliśmy, ale chcę podkreślić opinii publicznej, że ta sprawa jest daleka od zakończenia” – powiedział Allen Rice, szeryf hrabstwa Rush, na konferencji prasowej.

 

Źródło: Szczątki Valerii Tindall znalezione na terenie posiadłości Patricka Scotta | Wiadomości kryminalne (oxygen.com)

Koroner z Indiany identyfikuje szczątki nastolatki znalezione pochowane na ziemi mężczyzny oskarżonego o jej śmierć | Aktualności AP (apnews.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Syna odwiedzamy w więzieniu, a wnuczkę nam odebrano (zaginieniprzedlaty.com)

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl