Blog
Zaginieni Przed Laty

Wracamy do sprawy Mariusza Perdka. Zaginięcie czy zabójstwo?

Wracamy do sprawy zaginięcia Mariusza Perdka

Wracamy do sprawy tajemniczego zaginięcia Mariusza Perdka. Co zmieniło się po paru latach? Czy pojawiły się nowe wątki w sprawie?

Wracamy do sprawy tajemniczego zaginięcia Mariusza Perdka

Kochani kolejny raz wracamy do sprawy tajemniczego zaginięcia Mariusza Perdka.
19 stycznia 2015 roku w miejscowości Niepołomice w tajemniczych okolicznościach zaginął 25-letni Mariusz pochodzący z Woli Zabierzowskiej.

Kiedy tego dnia siostra Mariusza-Beata, miała wychodzić do pracy, na chwilę przyszedł do niej brat, Mariusz. Mężczyzna mówił, że jego dziewczyna pakuje się i wyprowadza do Krakowa. Siostra nie była tym szczególnie zaskoczona, gdyż związek jej brata był dość burzliwy, a rozstania i powroty były, jak się zdaje, jego stałym elementem. Sam Mariusz w żaden sposób nie okazywał, że jest załamany tą sytuacją. Beacie nawet nie przyszło do głowy, że właśnie zaczął się dzień, który zmieni ich życie na zawsze.

Mariusz powiedział siostrze, że jedzie odwieźć Klaudię do Krakowa. Obiecał jej, że przyjdzie do niej na kawę, gdy ta wróci z pracy. Pierwszym niepokojącym sygnałem był telefon, który siostra – będąc jeszcze w pracy – odebrała około godziny 17:00. Dzwoniła dziewczyna jej brata i poinformowała, że… Mariusz nie żyje!

Telefon do brata

Siostra, kompletnie zszokowana tą informacją, rozłączyła się i natychmiast zadzwoniła do brata – ten od razu odebrał telefon i powiedział Beacie, że jest w domu. Zapewniał, że u niego jest wszystko w porządku i żeby się nie martwiła. Kobieta odetchnęła z ulgą. Po wyjściu z pracy, około godziny 18:00 ponownie zadzwoniła do brata. Bez wątpienia telefon od Klaudii mocno zaniepokoił siostrę chłopaka.

Mężczyzna powiedział jej, że jedzie do kolegi, który pracował w sklepie w Niepołomicach. Zapewniał, że potem wróci do domu, ale tak się nie stało…

Wracamy do sprawy zaginięcia Mariusza Perdka
Mariusz Perdek

 

W dniu zaginięcia miał ze sobą wszystkie dokumenty, klucze od domu i telefon.

Po godzinie 21:30 sąsiadka, która znała go bardzo dobrze, widziała go na moście w Niepołomicach. Stał tyłem do wysokiej barierki. Rozmawiał przez telefon. Sąsiadka znała Mariusza bardzo dobrze. Nie mogła go z nikim pomylić. To ostatnia osoba, która widziała Mariusza.

Wracamy do sprawy zaginięcia Mariusza Perdka
Mariusz Perdek

21 stycznia 2015 roku Policja przeszukuje ze Strażą Wisłę od Niepołomic do Nowego Brzeska. Przeszukali między innymi brzeg rzeki, płynąc wzdłuż niego łodziami. Niczego nie znaleźli.

Wracamy do sprawy zaginięcia Mariusza Perdka
Archiwum prywatne.

 

Po latach poszukiwań wracamy do sprawy, by rozwiązać to tajemnicze zaginiecie, aby dotrzeć do osób, które milczą. Jeśli Mariusz nie żyje, bliscy chcieliby Go godnie pochować… Miejmy jednak nadzieję, że wkrótce rodzina pozna prawdę.
Siostra Mariusza po latach uważa, że mogło dojść do zabójstwa jej brata, a w dodatku niektóre osoby wiedzą, co się stało, ale milczą.
Archiwum prywatne

 

Co zmieniło się po paru latach w sprawie?
Jakie działania są aktualnie prowadzone?
Czy pojawiły się nowe wątki w sprawie?
Odpowiedź na te i inne pytania znajdą Państwo w najbliższym odcinku 6 listopada 2021 roku o godz. 13:15 (TVP 3). Siostra Mariusza opowie o wznowionych poszukiwaniach.
Wracamy do sprawy zaginięcia Mariusza Perdka
Archiwum prywatne

Rysopis:

Mariusz Perdek: wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru czarnego krótko ścięte, oczy koloru zielonego,
nos prosty szeroki, twarz okrągła.
Mariusz Perdek

 

Kochani prosimy o liczne udostępnieni artykuły, być może dotrze on do osób, które coś wiedzą, które pomimo upływu lat ukrywają prawdę… Prawdę, którą powinna poznać rodzina. Te wszystkie lata nie zmniejszyły, nie załagodziły ich bólu.
Czy chcesz żyć tym ciężarem, wiedząc, gdzie może być Mariusz? Wystarczy, krótki list, wiadomość, by przerwać milczenie.
Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia Mariusza Perdka, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieliczce 47 834 12 11 lub z redakcją Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie pod numerem telefonu: 605 605 405.
W tej sprawie mogą się Państwo kontaktować również z nami… Zaginieni przed laty… Gwarantują anonimowość!
Źródło: (6) Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Ponieważ. Dlatego

Może zainteresować Cię również: 13-letnia Luana Ketlen regularnie gwałcona przez ojca, zmarła po porodzie (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] (wyborcza.pl) (4) Facebook (4) Facebook O zaginięciu Mariusza Perdka można poczytać tutaj: Wracamy do sprawy Mariusza Perdka. Zaginięcie czy zabójstwo? (zaginieniprzedlaty.com) Mariusz Perdek tajemnicze zaginięcie- zmowa milczenia? (zaginieniprzedlaty.com) Mariuszu! Beata […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl