Blog
Zaginieni Przed Laty

Od ponad 4- lat rodzina wraz z policją poszukują 79-letniej tczewianki Zyty Pobłockiej

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują 79-letniej tczewianki Zyty Pobłockiej, która zaginęła w poniedziałek, 1 lutego 2016 roku. Mieszkanka Tczewa wyszła z mieszkania między godz. 5.20 a 15.00 i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

– Zaginiona 79-latka jest otyłej budowy ciała, ma 150 cm wzrostu, waga ok. 80 kg, włosy krótkie siwe, oczy koloru szarego -W chwili zaginięcia ubrana była w ciemno-beżowy płaszcz do kolan, spódnica koloru czarnego za kolana, czarne półbuty, czarna czapka z daszkiem, okulary. Zaginiona choruje na cukrzycę, przyjmuje insulinę.

W związku z chorobą niedosłyszy i niedowidzi. Porusza się o kuli ortopedycznej.

Rodzina i policja poszukuje 79-letniej tczewianki Zyty Pobłockiej,

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Tczewie pod nr tel. +48 47 74 28 222 email: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji – telefony alarmowe 112 lub 997.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl