Blog
Zaginieni Przed Laty

9-letni Marco był wykorzystywany seksualnie

9-letni Marco był wykorzystywany seksualnie. Dorósł i sam wymierzył sprawiedliwość. Marco Flores nie mógł liczyć na niczyją pomoc ani nie mógł ochronić sam siebie, ponieważ miał zaledwie 9 lat, kiedy to się zaczęło. Pewnego dnia zdał sobie sprawę, że osobom, które kochał, grozi niebezpieczeństwo i że to od niego zależy, czy to się skończy.

Odnaleziono ciało kobiety. Czy zwłoki należą do Aleksandry lub jej córki?

Zaginiona Aleksandra i Oliwia

Odnaleziono ciało kobiety w okolicy Częstochowy. Czy zwłoki należą do Aleksandry lub jej córki? Były tam również szczątki psa. Odnaleziono ciało kobiety 21.02.2022 r. Edit: Po godzinie 13:00 rzeczniczka częstochowskiej policji Sabina Chyra-Giereś powiedziała, że kilka metrów od odnalezienia pierwszych zwłok znaleziono drugie ciało kobiety. Było ono zakopane również około metra pod ziemią. Trwa ustalanie […]

Wrocław. By ukarać partnerkę polewał psa domestosem

Wrocław. By ukarać partnerkę polewał psa domestosem

Wrocław. Pies Diego tygodniami był katowany przez zwyrodnialca. Chcąc ukarać partnerkę bił psa, głodził go, polewał domestosem, psikał również na niego gazem pieprzowym. Kochani zwierzęta też mają uczucia, czują ból, głód a ich rany bolą tak samo, jak człowieka.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl