Blog
Zaginieni Przed Laty

Wrocław. By ukarać partnerkę polewał psa domestosem

Wrocław. By ukarać partnerkę polewał psa domestosem

Wrocław. Pies Diego tygodniami był katowany przez zwyrodnialca. Chcąc ukarać partnerkę bił psa, głodził go, polewał domestosem, psikał również na niego gazem pieprzowym.

Kochani zwierzęta też mają uczucia, czują ból, głód a ich rany bolą tak samo, jak człowieka.

Wrocław

Wolontariusze wrocławskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt Ekostróż otrzymali w miniony weekend 26 czerwca 2021 roku anonimowe zgłoszenie dotyczące znęcania się nad zwierzętami. Zgłoszenie mroziło krew w żyłach. W związku z tym przedstawiciele stowarzyszenia udali się pod wskazany adres. Tam znaleźli dwa psy. Oba były pozbawione dostępu do wody i jedzenia, przywiązane na krótkich linkach w mieszkaniu.

Wrocław. By ukarać partnerkę polewał psa domestosem
Fot. Diego

Amstaff o imieniu Diego potrzebował natychmiastowej pomocy. Na jego ciele znajdowały się liczne rany po żrącej substancji, która przeżarła ciało psiny.

Koszmar zwierząt

Gehenna psiaka trwała przez wiele tygodni. Mężczyzna odwiedzający właścicielkę Diego znęcał się nad nim: bił go, oblewał domestosem, psikał również gazem pieprzowym. Piesek wokół szyi miało mocno zaciśniętą kolczatkę. Ekostraż zapewnia, że Diego jest już bezpieczny. Brutalnie doświadczony przez los zwierzak, zaczął chętniej przebywać z ludźmi.

Wrocław. By ukarać partnerkę polewał psa domestosem
Fot. Diego
„Pies Diego już u nas, na początku znerwicowany, nieufny, na koniec po podaniu pierwszych leków i po prostu okazaniu mu serca, bardzo się otworzył i nie chciał na krok opuścić wolontariuszek, które prawdopodobnie uratowały mu życie przed kolejnym atakiem kata. […] Diego będzie szukał tymczasu – już teraz widzimy, że to cudowny pies, zakochaliśmy się w nim i nie możemy przeboleć, że trafił na ludzkiego sadystę” – przekazało Stowarzyszenie na Facebooku.

Ekostraż poinformowała ponadto, że sprawę znęcania się nad psem skieruje do sądu.

To, co przeżyła psina to niewyobrażalny koszmar. Trzeba nie mieć serca, by katować i okaleczać niewinne stworzenie.

Linki do zbiórek na rzecz Diego dostępne są pod wpisem Ekostraży na Facebooku.

Wrocław. By ukarać partnerkę polewał psa domestosem
Fot. Diego
➡️ zwykły przelew: http://ekostraz.pl/portal/pomoc (z dopiskiem “amstaff Diego”)
Źródło:Wrocław. Bił psa, głodził i polewał domestosem. W ten sposób “karał” swoją partnerkę (gazeta.pl)
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie! 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl