Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginiona 18-letnia Karolina według znajomych utonęła.

Zaginiona 18-letnia Karolina według znajomych utonęła. Poszukiwania i niejasności! Karolina, wtedy 18-latka, uczennica drugiej klasy technikum gastronomicznego w Radomiu. W 2008 roku miała zdawać maturę. Wesoła, uśmiechnięta, pełna radości życia. Tak wygląda na zdjęciach, które stale nosi ze sobą jej mama Halina P., tak wygląda na zdjęciu umieszczonym w telefonie komórkowym jej brata, Michała.

Mąż zabrał tajemnicę ze sobą. Nie powiedział nikomu gdzie jej szukać

Mąż zabrał tajemnicę ze sobą. Nie powiedział nikomu gdzie jej szukać. Każde zaginięcie jest ważne, do każdego podchodzimy indywidualnie. Jednak są takie, które pomimo upływu lat nadal pozostają nierozwiązane. Czy w tym przypadku istnieje szansa na finał? Czy jest nadzieja na poznanie prawdy?

Zaginiony Sebastian Szczypior. Rozpaczliwy apel jego siostry.

Zaginiony Sebastian Szczypior i rozpaczliwy apel jego siostry. Każdego dnia giną na całym świecie tysiące osób. Wielu umiera, inni zostają zabici, jeszcze inni postanawiają zerwać kontakty z rodziną. Co przeżywa rodzina, która nagle przestaje wiedzieć, co stało się z jej bliskim? Zaginięcie bliskiej osoby to wielka tragedia dla rodziny, to ogromne obciążenie psychiczne i wielka […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl