Blog
Zaginieni Przed Laty

Z całego serca błagam dobrych ludzi o pomoc!

Błagam z całego serca dobrych ludzi o pomoc!

Z całego serca błagam dobrych ludzi o pomoc! Kochani Pani Ilonka poszukuje informacji o swoim dziadku, który zaginął w porcie tuż przed wypłynięciem statku. Wielka miłość, zaginiecie, rozpacz i lata poszukiwań.

Jest wyrok dla potworów. Dręczyli i gwałcili kilkuletnie dziewczynki.

Jest wyrok dla potworów. 12 oraz 11 lat więzienia wymierzone 40-letniej Katarzynie K. oraz jej partnerowi i ojcu, którzy dręczyli oraz gwałcili kilkuletnie córki kobiety. Sąd Najwyższy oddalił kasacje obrony oraz Prokuratora Generalnego, który wymierzone kary uznał za rażąco łagodne.

Porwany 6-latek z Izraela wróci do Włoch!

Porwany 6-latek do Izraelu wróci do Włoch!

Porwany 6-latek, który przeżył wypadek kolejki górskiej, wróci do Włoch! Chłopca uprowadzono. Jak się okazało, zrobił to jego dziadek. Eitan Biran do 12 grudnia 2021 roku nakazem sądowym ma znaleźć się z powrotem we Włoszech.

Andrzej Malec – poszukiwany przez córkę

Gdzie jest Andrzej Malec? Kochani Czytelnicy, kolejny raz zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Wierzymy, że wspólnie uda nam się coś zdziałać! Zgłosiła się do nas Pani Izabela, która lata temu straciła kontakt ze swoim ojcem. Stwierdziliśmy, że umieścimy tę historię na naszym blogu, by w końcu coś ruszyło w tej sprawie.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl