Blog
Zaginieni Przed Laty

Milion i poszlaki

Milion i poszlaki. Patrząc na wdowę po znanym śląskim biznesmenie Jacku S. trudno uwierzyć, że dokonała tego, o co jest oskarżona. Zwłoki lubianego i szanowanego przedsiębiorcy odnaleziono w worku na terenach leśnych w okolicach Włocławka. Od początku nie było wątpliwości, że został zamordowany.

7 lat tureckiej niewoli

7 lat tureckiej niewoli. Koszmar młodej kobiety… Bicie, niewola i gwałty. Wszystko to na porządku dziennym!

Zaginiony Ryszard Brożyna. Najbliżsi wiedzą, że stała mu się krzywda.

Ryszard Brożyna był biznesmenem, prowadził świetnie prosperującą firmę w Kiełczygłowie pod Piotrkowem Trybunalskim. Mieszkał wraz z żoną i dwójką dzieci w Pabianicach. 14 października 2002 roku mężczyzna zniknął w tajemniczych okolicznościach. Choć siostra Pana Ryszarda wie, że ten nie żyje, nadal walczy o prawdę – robi wszystko, by sprawca brutalnego morderstwa nie uniknął kary.

Andrzej Zalewski brutalnie zamordowany. Sprawca wciąż jest nieznany.

Andrzej Zalewski brutalnie zamordowany- Sprawca wciąż nie jest znany

Andrzej Zalewski został brutalnie pobity ze skutkiem śmiertelnym we własnym garażu. Ciało mężczyzny wywieziono do pobliskiego lasu. Od tej okrutnej zbrodni minęły 24 lata. Pomimo upływu czasu rodzina wciąż ma nadzieję, że dowiedzą się, kim jest bezwzględny morderca.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl