Blog
Zaginieni Przed Laty

Zastrzelona tuż po koncercie

Zastrzelona tuż po koncercie. W chwili śmierci Christina Grimmie miała tylko 22 lata. Sprawcą zbrodni był jeden z fanów gwiazdy. Dlaczego nie zapewniono należytej ochrony na koncercie?

Niewyjaśnione zaginięcie i bezsilność!

Niewyjaśnione zaginięcie i bezsilność! Są takie sytuacje, w których żałujemy, że nie można cofnąć czasu, a bezlitosne wskazówki zegara wciąż uparcie idą do przodu, a nie w tył.

Niepokojąca postać w czarnych okularach.

Niepokojąca postać w czarnych okularach. W ludziach potrafi czaić się prawdziwe zło, które uzewnętrznia się po czasie. Pewni swojej miłości, nie możemy być nigdy pewni osób, których ją darzymy.

Remigiusz Baczyński. Tajemnicze zaginięcie.

Remigiusz Baczyński. Tajemnicze zaginięcie. Są takie sytuacje, w których żałujemy, że nie można cofnąć czasu, a bezlitosne wskazówki zegara wciąż uparcie idą naprzód, a nie w tył.

Jest wyrok dla potworów. Dręczyli i gwałcili kilkuletnie dziewczynki.

Jest wyrok dla potworów. 12 oraz 11 lat więzienia wymierzone 40-letniej Katarzynie K. oraz jej partnerowi i ojcu, którzy dręczyli oraz gwałcili kilkuletnie córki kobiety. Sąd Najwyższy oddalił kasacje obrony oraz Prokuratora Generalnego, który wymierzone kary uznał za rażąco łagodne.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl