Blog
Zaginieni Przed Laty

Odnalazła się dziewczyna, która zaginęła 9 lat temu

Odnalazła się dziewczyna, która zaginęła 9 lat temu. Kiedy została porwana, miała zaledwie 7-lat. Przez wszystkie lata niewoli przeszła istne piekło, na szczęście udało się jej uciec i przerwać okropne męczarnie.

Morderstwa w Walentynki

Morderstwa w Walentynki. Walentynki są świętem zakochanych, jednak, co dzieje się, gdy miłość zamienia się w nienawiść? Poniżej opisujemy kilka historii osób, które w ten dzień postanowiły brutalnie pozbawić życia swoich partnerów.

Zabójstwo małej Leili, czy zabił ją 12-letni Isiah?

Zabójstwo małej Leili, czy zabił ją 12-letni Isiah? 27 kwietnia 2013 roku kalifornijska policja otrzymała telefon od 12-letniego Isiaha Fowlera. Isiah powiedział operatorowi, że był w domu ze swoją 8-letnią siostrą, Leilą Fowler, kiedy zauważył wewnątrz domu intruza z długimi siwymi włosami. W tym czasie ich rodzice byli na meczu Małej Ligi

16-letni Seweryn Adamczyk przepadł bez śladu

16-letni Seweryn Adamczyk przepadł bez śladu. Nastolatek mieszkał w Tylmanowej, malowniczej wsi położonej w województwie małopolskim. Tam się wychowywał i dorastał. Tam też zaginął bez śladu 17 marca 2013 roku.

Gdy wszyscy zawiedli, zginął z rąk bliskich!

Gdy wszyscy zawiedli, zginął z rąk bliskich! Śmierć dziecka to wyjątkowo smutny temat, a morderstwo Gabriela Fernandeza to rzecz tym bardziej szokująca, gdyż maltretowanego chłopca zawiedli wszyscy – szkoła, opieka społeczna, a przede wszystkim najbliżsi, którzy go zabili.

Sewer Gaca przepadł bez śladu. Lata niewiedzy!

Sewer Gaca przepadł bez śladu. Lata niewiedzy! Niektórzy wyszli z domu i do tej pory nie wrócili. Inni wyjechali do pracy za granicą i przepadli bez śladu. Nie wiadomo, co się z nimi dzieje i gdzie teraz przebywają. Jeśli posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionych osób, koniecznie skontaktuj się z policją.

Stał się ofiarą zbrodni nienawiści. Sprawa Lee Rigby.

Stał się ofiarą zbrodni nienawiści. Sprawa Lee Rigby.

Stał się ofiarą zbrodni nienawiści. Lee Rigby był 25-letnim brytyjskim żołnierzem. 22 maja 2013 został brutalnie zamordowany na środku ulicy, na oczach bezradnych świadków. Sprawcy z dumą przyznali się do przerażającej zbrodni, której dopuścili się ,,ku chwale Allaha’’ Bez wątpienia, była to zbrodnia nienawiści.

Walka z czasem w poszukiwaniach dzieci – Child Alert

Walka z czasem w poszukiwaniach dzieci- Child Alert

Walka z czasem w poszukiwaniach dzieci – Child Alert. Każde zaginięcie to niewątpliwie ogromny dramat dla rodziny i przyjaciół zaginionego. Kiedy jednak zaginie dziecko, prawdopodobieństwo jego samodzielnego powrotu do domu jest znacznie mniejsze, niż w przypadku osoby dorosłej. W związku z tym, w poszukiwaniach najmłodszych kluczową rolę odgrywa czas, a w chwili zaginięcia liczy się […]

Oskarżona o morderstwo Amanda Knox nie chciała, by o niej zapomniano

Oskarżona o morderstwo Amanda Knox. Co się z nią stało?

Oskarżona o morderstwo Amanda Knox. Co się z nią stało? Choć od zabójstwa Meredith Kercher minęło 14 lat, Amanda Knox wciąż pozostaje rozpoznawaną postacią. Co więcej, kontrowersje, jakie wzbudza, wydają się jej nie przeszkadzać. Kobieta, niegdyś oskarżona o morderstwo, najwyraźniej nie chce, by o niej zapomniano. Bez wątpienia, nie wszyscy zgadzają się z jej uniewinnieniem.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl