Blog
Zaginieni Przed Laty

Boże Narodzenie – sprawa Tristana Allegry

Boże Narodzenie to radosny oraz rodzinny czas. W 2008 roku zamiast obchodzić uroczystości z najbliższymi, policja w Port St. Lucie została wezwana do hotelowego pokoju, w którym znajdował się martwy chłopiec. Policję wezwała jego matka – Eryn Allegra.

Morderstwo Lindsay Buziak

Morderstwo Lindsay Buziak. Lindsay Buziak została zamordowana 2 lutego 2008 roku w Vancouver w Kanadzie. Młoda, zakochana, pełna ambicji agentka nieruchomości, takimi słowami opisują ją bliscy. Kobieta była w związku z Jasonem Zailo, wywodzącym się z bogatej rodziny także zajmującej się sprzedażą nieruchomości.

Zabijała z zimną krwią, ciała ukryła w swojej lodziarni

Zabijała z zimną krwią, ciała ukryła w swojej lodziarni. Estibaliz Carranza zabiła swojego męża w 2008 roku, a dwa lata później zastrzeliła także kochanka. Ciała obydwu mężczyzn ukryła w zamrażarkach w piwnicy pod prowadzoną przez siebie lodziarnią. Lodowa zabójczyni, czy też lodowa dama, jak nazwały ją media, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w austriackiej […]

17-letni Marcin przepadł bez śladu

17-letni Marcin przepadł bez śladu. Sprawy wielu zaginięć pozostają nierozwiązane do dziś. Każda z nich to historia, za którą kryją się lata rozpaczy. To dramat rodziny, która mimo upływu czasu czeka na jakiekolwiek wieści. Najbliżsi wciąż żyją nadzieją, bo jest dla nich najważniejsza. To ona trzyma ich przy życiu, gdy nic już nie jest takie […]

Co było powodem śmierci pięknej modelki Rusłany Korszunowej?

zdjęcie ze strony www.dailymail.co.uk

Co było powodem śmierci pięknej modelki? Supermodelka Rusłana Korszunowa w 2008 roku wypadła z okna swojego mieszkania znajdującego się na dziewiątym piętrze na Manhattanie w Nowym Jorku. Przed śmiercią była związana z kontrowersyjnym ośrodkiem szkoleniowym The Rose of World.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl