Blog
Zaginieni Przed Laty

Dziesięciolatka poćwiartowana przez macochę

Dziesięciolatka poćwiartowana przez macochę. Zahra Baker urodziła się 16 listopada 1999 r. Była córką Emily Dietrich i Adama Bakera, którzy mieszkali w Wagga, w Australii. Emily, zaraz po porodzie przechodziła depresję poporodową, a to spowodowało, że nie mogła i nie chciała zajmować się dzieckiem. Dobrowolnie zrzekła się praw i całą opiekę nad noworodkiem przekazała Adamowi.

Ostatnia podróż Natalee Holloway

Ostatnia podróż Natalee Holloway. Wzorowa uczennica, Natalee Holloway, po zakończeniu szkoły średniej wraz z koleżankami wybrała się na Arubę. Urokliwa wyspa co roku przyciąga masę turystów, którzy imprezują i dobrze się bawią. Wyjazd miał trwać raptem kilka dni, ale Natalee nie wróciła do domu od 17 lat.

W Kanale Motławy znaleziono głowę kobiety

W Kanale Motławy znaleziono głowę kobiety. Niestety do dzisiaj nie udało się ustalić, kim była kobieta. Ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem uda nam się czegoś dowiedzieć.

Zamordował córkę, bo zniszczyła jego konsolę Xbox

Zamordował córkę, bo zniszczyła jego konsolę Xbox. 25-letni wówczas Tyrone Spellman był ojcem 17-miesięcznej Alaiyah. We wrześniu 2005 r. mężczyzna jak zwykle relaksował się przy graniu na swojej ulubionej konsoli Xbox. Mężczyzna grał 7 godzin dziennie.

10-letni Kamil Kowalczuk przepadł jak kamień w wodę.

10-letni Kamil Kowalczuk przepadł jak kamień w wodę. Historia zaginięcia 10-latka jest wyjątkowo trudna i tajemnicza. To sprawa, nad którą można by spekulować godzinami i nie znaleźć żadnej rozsądnej odpowiedzi. Zderzamy się tutaj z wieloma wątkami i z tropami, które nigdzie nie prowadzą. Za każdym razem pozostaje to samo pytanie: Co się stało z Kamilem?

Tajemnicze zaginięcie małżeństwa Drzewińskich.

Tajemnicze zaginięcie małżeństwa Drzewińskich. Elżbieta Drzewińska została uprowadzona 8 października 2006 roku. Jej ciała nie odnaleziono do dziś. Mąż po zaginięciu żony znalazł list napisany jej charakterem pisma… Jeśli umrę lub zginę w ciągu roku od tej chwili, to sprawcą mojej śmierci jest Piotr B. Rok później bez śladu ginie jej mąż Wiesław. Nie ma […]

Dramat małej Caylee Anthony

Dramat małej Caylee Anthony. Zwłoki zaginionej 3-latki odnaleziono w worku. Dlaczego nikt nie odpowiedział za jej śmierć?

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl