Blog
Zaginieni Przed Laty

10-letni Kamil Kowalczuk przepadł jak kamień w wodę.

10-letni Kamil Kowalczuk przepadł jak kamień w wodę. Historia zaginięcia 10-latka jest wyjątkowo trudna i tajemnicza. To sprawa, nad którą można by spekulować godzinami i nie znaleźć żadnej rozsądnej odpowiedzi. Zderzamy się tutaj z wieloma wątkami i z tropami, które nigdzie nie prowadzą. Za każdym razem pozostaje to samo pytanie: Co się stało z Kamilem?

10-letni Kamil

Niedziela, 25 września 2005 roku. W tym dniu życie rodziny Kowalczuk zmieniło się na zawsze. Jak w wielu historiach, tak i w tej, nic nie zapowiadało tego, co miało się stać tego popołudnia. Rodzina szykuje się do wyjścia, mają udać się do kościoła na mszę. Kamil jednak decyduje, że wolałby iść na plac zabaw. Tak też się stało i Kamil wychodzi z domu około godziny 13:00. Mama i brat Kamila do kościoła idą sami. Jeszcze nie wiedzą, że to ostatni raz, kiedy widzą chłopca.

 

Niepokój

10-letni Kamil Kowalczuk przepadł jak kamień w wodę.
Zaginiony Kamil Kowalczuk

Mija parę godzin. Mama z bratem już dawno wrócili do domu, wprawdzie Kamila dalej nie ma, ale który 10-latek nie lubi spędzać czasu na dworze z kolegami w wolny dzień? Rodzina miała razem zjeść obiad, jednak Kamil się nie pojawia. Jest już późne popołudnie. Fakt, że Kamil nie wraca na niedzielny posiłek, trochę martwi jego mamę, więc wychodzi poszukać syna w okolicy. Kamila nie ma. Wieczorem mama powiadamia resztę rodziny, swojego brata i babcię chłopca. Zgłaszają zaginięcie na policję.

Dobry chłopiec

Kamil był dzieckiem ułożonym i spokojnym. Z różnych źródeł wynika, że był bardzo zżyty ze swoją babcią i wujkiem. Pomagał w domu, nie miał problemów w szkole. Mimo że sytuacja finansowa rodziny nie była najlepsza, nie wpływało to negatywnie na relacje Kamila z mamą czy resztą rodziny. Wręcz przeciwnie, Kamil regularnie odwiedzał babcię w jej domu i z zapałem asystował w sprzątaniu czy zakupach. Nie ma mowy o żadnej ucieczce. Kamil by tego nie zrobił.
Co ciekawe w dniu zaginięcia Kamila, zniknęło jeszcze jedno dziecko, 14-letni chłopiec, mieszkający w sąsiedztwie.

10-letni Kamil Kowalczuk przepadł jak kamień w wodę.

Od wrześniowej niedzieli minęło już prawie 17 lat. W sprawie było wiele tropów. Pojawiali się ludzie, którzy twierdzili, że widzieli Kamila. Niestety, żadna z tych informacji nie pomogła w odnalezieniu chłopca. Nigdy nie udało się ustalić zależności między sprawami Kamila i drugiego zaginionego dziecka, ale z powodu braku jakichkolwiek nowych ustaleń, nie można wykluczyć żadnego scenariusza.
Kamil obchodziłby w tym roku 27 urodziny. W dniu zaginięcia miał na sobie czerwoną bluzę z kapturem, czarne spodnie dżinsowe i granatowe buty typu halówki. Wciąż istnieje szansa na rozwiązanie tej sprawy i ustalenie co stało się z Kamilem? Co się stało z chłopcami?

10-letni Kamil Kowalczuk przepadł jak kamień w wodę.
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Apelujemy do każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na ten temat, o kontakt przez naszą stronę zaginieni przed laty, lub z policją.

Autor: ZPL

Informacje ze strony: Fakt.pl – Wiadomości, Wydarzenia, Informacje

Gdańsk Nasze Miasto – Wiadomości, informacje i wydarzenia

Źródło: Dwa miesiące temu zaginął Kamil | Gdańsk Nasze Miasto

Gdańsk. 11 lat temu rozpłynęli się w powietrzu. Gdzie są ci chłopcy (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zaginięcie braci Palasik. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl