Blog
Zaginieni Przed Laty

Czy morderca licealistki z Iłży zostanie kiedykolwiek schwytany?

Czy morderca licealistki z Iłży zostanie kiedykolwiek schwytany? Na początku września 2002 roku mieszkańców Iłży obiegła informacja o zaginięciu jednej z licealistek pochodzącej z powiatu lipskiego. Większość ludzi podejrzewała, że dziewczyna “przedłużyła” sobie wakacje… Prawda niestety była inna.

Zaginęły dwie 10-letnie przyjaciółki

Zaginęły dwie 10-letnie przyjaciółki. Ta sprawa jest jedną z wielu, przy których łzy napływają do oczu, ponieważ dotyczy morderstwa na niewinnych bezbronnych dzieciach.

Aleksandra Gładysiak – nieustające pytania bez odpowiedzi

Aleksandra Gładysiak - nieustające pytania bez odpowiedzi

Aleksandra Gładysiak – nieustające pytania bez odpowiedzi. 17-letnia Aleksandra Gładysiak zaginęła 11 marca 2019 roku. Dziewczyna pochodząca z Włocławka (województwo kujawsko-pomorskie) tego dnia wysłała do swoich bliskich i przyjaciół smsy o niepokojącej treści.

Minęło 20 długich lat, a po naszym dziecku nie ma żadnego śladu

Minęło 20 długich lat, a po naszym dziecku nie ma żadnego śladu. Ta historia wstrząsnęła mieszkańcami regionu. 10-letnia Ewa Wołyńska, która bawiła się po południu przed swoim domem w Karlinie, nieoczekiwanie przepadła bez wieści. Na temat jej zaginięcia powstało wiele publikacji w gazetach lokalnych, ale też ogólnopolskich. Rodzice dziewczynki szukali jej wszędzie, także poza granicami […]

Zaginione dzieci odnalezione po wielu latach

Zaginione dzieci odnalezione po wielu latach. Zaginięcie bliskiej osoby zawsze wiąże się z zadawaniem sobie miliona pytań. Mimo upływu wielu lat, często wiele z nich pozostaje bez odpowiedzi. Są jednak historie, które mają szczęśliwe zakończenie.

W złym miejscu i w złym czasie. Gosia mogła żyć!

W złym miejscu i w złym czasie. Gosia mogła żyć! Był 31 października 2002 roku, chojniczanie żyli już nadchodzącym dniem Wszystkich Świętych i nawet przez chwilę nikt się nie spodziewał ogromnej tragedii.

“Dziecko gangu”. Zaginiona Karinka

“Dziecko gangu”. Zaginiona Karinka. Dzisiaj chcielibyśmy przypomnieć Państwu jedną z bardziej tajemniczych spraw kryminalnych w Polsce. Jeśli zaginiona dziewczynka żyje, jest dziś dorosłą kobietą i ma 27 lat. Ale czy to prawdopodobne?

Gdzie jest zaginiona Iwona Wąsik?

Gdzie jest zaginiona Iwona Wąsik? 3 października 2002 roku w Tarnowskich Górach zaginęła 13-letnia wówczas Iwona Wąsik. Iwona urodziła się 6 stycznia 1989 roku. Razem z rodzicami i dwoma braćmi (jeden z nich był jej bratem bliźniakiem) mieszkała na osiedlu Przyjaźń przy ulicy Francuskiej.

Mąż zabrał tajemnicę ze sobą. Nie powiedział nikomu gdzie jej szukać

Mąż zabrał tajemnicę ze sobą. Nie powiedział nikomu gdzie jej szukać. Każde zaginięcie jest ważne, do każdego podchodzimy indywidualnie. Jednak są takie, które pomimo upływu lat nadal pozostają nierozwiązane. Czy w tym przypadku istnieje szansa na finał? Czy jest nadzieja na poznanie prawdy?

Historia Elizabeth Smart: porwana dziewczynka wróciła do domu

Historia Elizabeth Smart: porwana dziewczynka wróciła do domu

Historia Elizabeth Smart dowodzi, że w poszukiwaniach zaginionych ważna jest wytrwałość. 14-letnia dziewczynka z Salt Lake City (USA) została porwana w 2002 roku. Po 9 miesiącach przetrzymywania przez porywacza została odnaleziona i uwolniona. Choć sama przeżyła koszmar, dziś aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa dzieci.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl