Blog
Zaginieni Przed Laty

Joanna Zawadzka – lata niewiedzy!

Joanna Zawadzka lata niewiedzy! W tym roku minęło 25 lat od jej tajemniczego zaginięcia.  Czy Joanna żyje? Na to pytanie szuka odpowiedzi jej córka.

Joanna Zawadzka lata niewiedzy! W tym roku minęło 25 lat od jej tajemniczego zaginięcia. Czy Joanna żyje? Na to pytanie odpowiedzi szuka jej córka.

Zabójstwo w 1997 roku powiązane z morderstwem z 2022 roku?

Zabójstwo w 1997 roku łączy się z morderstwem z 2022 roku?

Zabójstwo w 1997 roku powiązane z morderstwem z 2022 roku? Ania i Robert zostali zamordowani w górach, sprawca oddał strzały w głowę. Ich ciała były rozebrane do połowy. Przez wiele lat śledczy szukają sprawcy… Czy morderstwo starszego małżeństwa w Kudowie- Zdroju w 2022 roku łączą się ze sprawą z 1997 roku? Czy plotki, które się […]

Makabryczna zbrodnia wyjaśniona po 14 latach

Makabryczna zbrodnia wyjaśniona po 14 latach. 17-letnia Sylwia Cz. zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Po latach śledczy ustalili bieg zdarzeń. Dziewczyna została bestialsko zamordowana. W tej sprawie policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo. Bez wątpienia, zaginięcie Sylwii stało się jedną z głośniejszych spraw ostatnich lat.

Myślała, że zabija dzieci dla ich dobra?

Myślała, że zabija dzieci dla ich dobra? Sprawa Christine Riggs. Był 4 listopada 1997 roku, kiedy policja w Sherwood, Arkansas, została wezwana do mieszkania znajdującego się zaledwie kilka przecznic od posterunku policji. Kobieta, która zadzwoniła po policję, powiedziała, że od dłuższego czasu nie ma kontaktu ze swoją córką, Christine Marie Riggs i jej dwojgiem wnucząt. […]

Wszystko, by tylko złapać mordercę!

Wszystko, by tylko złapać mordercę! Wiecie, co się dzieje w policji ze sprawami, których nie da się wyjaśnić? Akta dostają nowi ludzie. Policjanci kryminalni, którzy nigdy wcześniej nad sprawą nie pracowali. Oglądają i czytają wszystko: procesowe, oficjalne dokumenty sprawy i tajne operacyjne materiały. W tych ostatnich znajdują się poufne notatki z rozmów z konfidentami policyjnymi […]

Ostatnia podróż Alicji

Ostatnia podróż Alicji. Alicja Baran zamieszkiwała wraz z rodzicami w miejscowości Trzebnica, położonej nieopodal Wrocławia. Dziewczyna miała 19 lat, gdy postanowiła wybrać się w podróż nad polskie morze w sierpniu 1997 roku. Miała być to kolejna wycieczka Alicji, która kochała podróże. Dziewczyna zaginęła w trakcie trasy. Jednak finał tej historii jest jeszcze bardziej tragiczny.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl