Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginęła bez śladu 33-letnia Barbara Wolany oraz czworo jej dzieci

Zaginęła bez śladu 33-letnia Barbara Wolany oraz czworo jej dzieci. Zaginięcia na terenie Polski mają miejsce każdego dnia. Znikają osoby różnej płci, w różnym wieku, o różnym statusie społecznym, w bardzo różnej sytuacji rodzinnej i życiowej. Niektóre osoby znikają z własnej woli, aby po pewnym czasie się odnaleźć, inne zaś padają ofiarą przestępstwa. Są też […]

Mroczna zbrodnia owiana tajemnicą przez 20 lat

Mroczna zbrodnia owiana tajemnicą przez 20 lat. Joanna Sendecka była młodą, 22-letnią mieszkanką Bydgoszczy. Zawsze marzyła o karierze piosenkarki, dlatego po zdaniu matury rozpoczęła naukę w szkole muzycznej na wydziale wokalnym. Pasjonowała się muzyką. Na jednym z koncertów poznała swoją wielką miłość – Marcina.

Morderczy inkasent z Małopolski

Morderczy inkasent z Małopolski. To chyba najbardziej szokująca, choć teraz nieco zapomniana sprawa z ostatnich trzech dekad.

Sprawa zaginięcia córki Al Bano i Rominy Power

Sprawa zaginięcia córki Al Bano i Rominy Power. 6 stycznia 1994 roku Ylenia zniknęła bez śladu. Pod uwagę brane są różne okoliczności, utopienie w rzece oraz ucieczka z dużo starszym ukochanym.

Joanna Sendecka zginęła przez zazdrość sąsiada

Joanna Sendecka zginęła w 1994 r. Zabił ją Sławomir G. Motyw?

Joanna Sendecka zginęła 30 sierpnia 1994 roku. Zabił ją sąsiad – Sławomir G. Jaki był motyw? 27-latek nie chciał pogodzić się z tym, że piękna, utalentowana dziewczyna zaręczyła się z innym mężczyzną.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl